Jump to content

Устройства за отдалечен рестарт


SNet

Recommended Posts

Здравейте, форума е много полезен и досега само четях и намирах някои отговори от които имах нужда. Но и на мен ми се наложи да попитам нещо. Попаднах на една стара тема от 2013 г. ( ), в която човека продава и изработва такива модули за отдалечен рестарт. Опитах да се свържа с него, но телефона му не съществува. Нуждая се от такива устрострва и исках да попитам дали можете да ме ориентирате дали някой ги прави или някъде има готови такива и могат да се закупят. Ако някой от вас има връзка и с този човек от темата и още се занимава с това, моля да се свърже с мен. 

Благодаря предварително !

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Готови такива продава един от рекламодателите ни 
погледни тук http://vesuviustreamline.com/bg/category/gsm-dialers/ 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, устройствата сигурно са добри, но цена от 228 лв за едно си е доста. Търся по-евтин вариант, дори и ръчно изработено като човека от старата тема. Важното е да вършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми взимаш едно пико от монтана и почваш да човъркаш, и сега дори имат инякакво готово решение за малко над 50лв нетконтрол имам едно от тях и съм доста доволен веднъж настроиш ли го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пикото не те устройва вземаш модула с релетата който управлява и го свързваш към вибрацията на GSM. Ако и това не ви допада като цена/качество....

И все пак ако не е тайна какво ще се рестартира? Остана ли техника която забива все още?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно ...

http://www.technopol.biz/shop/category/99/gsm-dayleri.html  

Монтирахме го на 3 места работи безотказно. Особено със зареждачка и акумулатор 12 V

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах нужда от рестартиране понякога. Избрах друг вариант през определено време понеже устройството ползвам само аз и такива прекъсвания не ми пречат. Сапунерката нямаше опция за рестарт през зададено време и трябваше да го добавя като външно устройство. Вместо да го правя със таймер предпочетох варианта със фотоклетка да го рестартира сутрин и вечер.

ето схемата:

https://drive.google.com/file/d/0BwMm6kfkiDx-clY0MF8xWUdqajQ/view?usp=sharing

Схемата е проста и едва ли има нужда от обяснение но ако някой има интерес ще я опиша подробно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моя случай директно захранвам устройството. Захранването ми е 12V и е излишно да ползвам реле. Ако се ползва по високо напрежение може и с реле макар че бих предпочел доработка на схемата и транзистор. Избягвам механични елементи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Имам един AP7920 който купих но не ползвам ( проекта за който беше купен беше отказан) ,някой ако се интересува от интелигентни решения да свирка.

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.