Jump to content

STX-AC-Проблем с Кънектването


deniboy

Recommended Posts

Вече нямат и скорост , поднаха драстично 20 down - 100 up , :D  пълна смехория са , истаркалях сички канали и нищо не помогна освем демонтажа .... !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ти е влязъл на канала - или сам си правиш шум. Няма да навлизам в подробности как да си решиш проблема с тях, пък и нали ще ги демонтираш.

Интересния въпрос в случая е - трябват ли му на този линк наистина 400Mbps и ако отговора е да, дали това е класът техника.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай да им вземеш нещо а не колко ;D и аз пробвах на 2 км на 1,6вата -52 но скорост няма а ефира е хубав с нано беймове 250 прекара пинга в космоса и съмнявам се или ще отидат за някоя фирма или към омнитик  

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай да им вземеш нещо а не колко ;D и аз пробвах на 2 км на 1,6вата -52 но скорост няма а ефира е хубав с нано беймове 250 прекара пинга в космоса и съмнявам се или ще отидат за някоя фирма или към омнитик  

Аз ползвах нано бим и исках да вдигна скоростите но не постигнах нищо , и сега си ги върнах , утре ще ги сложа на друго място да видя какво ше се получи...при мен и ефира е много затрупан , може и за това да не работи коректно , можеби Ubiquiti  са по добри за зашумен ефир....

Редактирано от deniboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе доло си прав но бима е с ПАНИЦА а не смотана панелка за това работи по добре :)винаги и винаги и винаги паницата си е паница макар да е паничка пак е по добре от смотаната панелка не се заявам мое лично мнение

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе доло си прав но бима е с ПАНИЦА а не смотана панелка за това работи по добре :)винаги и винаги и винаги паницата си е паница макар да е паничка пак е по добре от смотаната панелка не се заявам мое лично мнение

Така е тогава за какво лъжат хората с тия 540 мегабита като не може да метне на 1 км , :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в пустинята атакама може и да метне до към 450 радиото е хубаво панелката си е в гъ.а с една дума за птп не става ако е за 500 метра по добре 2 ка оптика с носещо важе и 2 меди даже и по ефтино излиза и ще имаш 1 гб

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в пустинята атакама може и да метне до към 450 радиото е хубаво панелката си е в гъ.а с една дума за птп не става ако е за 500 метра по добре 2 ка оптика с носещо важе и 2 меди даже и по ефтино излиза и ще имаш 1 гб

 

10 години съм преквал оптики , и чесно казано се обривам само за мисалта :) а и когато имаш много гора и планини не виждам решение с кабел , накрая пак отиваш към антена :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

решението с антена на платена честота го знаят всички 

ама пласмасата си е пласмаса ;)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да става за 1 клиент в гората даже и малко повече ще имат 100-150 мб та и 200 та да са с една дума за 1-2 км 500 лева за 200 мб нано бима е 100 пъти по добре малка паничка 1-2-3-8 км си ги кара 200 мб при хубав ефир тез от микротик малко да шавнат и те с паниците добре че поне пуснаха скоро антена

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.