Jump to content

ftp кабел меден с носещо


profesorash21

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

аз на клиент няма да вземам 30 ние сме малко градче преди бяха друг достафчих атлантис и работех за тях обаче кво стана направиха смянали с някви градове нз точно и друг стана подръжка а хората сега неса доволни и  от цената и от подръжката пуснах с клиентски ап-та за месец 50абоната и имам още най малко 150 желаещи и затова искам да окабелявам

 

Пазари Иво и Калин да ти метнат един капацитет по стария начин - както е влизал преди :).

Като си ги подкарал с wireless докарай и на другите абонати wireless свързаност на този е тап - просто си прихвани клиентите, които те чакат. С няколко добре проектирани N точки можеш да си свършиш цялата работа без да опъваш кабели и да затваряш големи суми пари, че после и поддръжка. Абонатите сами ще си взимат CPE-тата или с намалена цена, или ще остават твои - както се разберете.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

Сиимакса няма мърдане, както кабела им така и оптиките, преди години "заварявах" един сиимакс сигурно беше на 10 години невероятен кабел ,много ме впечатли с качеството си.Относто MGS ftp кабела, скоро свалих трасе с такъв кабел ,също беше в добро състояние не беше напукан ,и се още е еластичен не се напуква, но маи има по голямо съпротивление от други марки не съм гледал характеристики

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Сивия кабел на mgs след 2-3 години направо си пада от въжето

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам на даним....кс с въже на 10+ години и не е мръднал.

При MGS са на партиди. Една добре, друга зле - китайска му работа. Скоро имаше една партида, ножче не трябва. Докато го хванеш и се цепи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като сме почнали, да кажа няколко добри думи и за кабела от X-Com с носещо въже (изключая скорошна партида) много качествена изолация (дори алуминиевия). Имаме с него 4-5 годишни трасета и не е мръднал (и сивия и черния модел).

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.