Jump to content

NANO BRIDGEM5 Спря да бута скорости


deniboy

Recommended Posts

Здравейте ползвам NANO BRIDGEM5 от около 3 години не съм имал проблем с скоростите до преди няколко дни , преди имах 100 м или 12000 кб на сваляне и 9000 кб на качване , сега резолтата е този на снимките....

post-3952-0-84708100-1420992152_thumb.jp

post-3952-0-53592800-1420992153_thumb.pn

post-3952-0-35931000-1420992155_thumb.pn

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24км?


Ресетни ги, ако не се оправи канали гледай. При мен някой път токов удар са забивали (с оригиналните захранвания) на половина и нямат скорост. 


И направи един спеед тест с микротик че това там не е показателно.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ползвам оригиналните захранвания защото сложих акомулатор 100 А и съм ги вързал директно по сините и кафявите жици за ток,дирекно на кабела имам 200 мегабита на 200 мегабита , много паднаха скоростите..... :(

а и защо само в едната посоко има проблем , имах един брич кудето се наложи да го ресетна но на него му беше паднал много въздуха при тези го няма тоя проблем..

Редактирано от deniboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дирекно на кабела имам 200 мегабита на 200 мегабита , много паднаха скоростите..... :(

Ти сигурен ли си (чрез тестове), че наистина ги имаш тези 200 Мегабита? Един колега уж ги имаше, пък после излезе че доставчика му се е омазал. Провери. Просто за да не се преоткрива топлата вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със това твое "надуване" ти си правиш спирачка. Увеличаването на ack timeout над необходимото за даденото разстояние намалява реалната скорост. Стойността му трябва да се оставя на автоматично или да се задава ръчно с 10% над реалното разстояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Аз пък гледам не е ресвано от 74 дена :) дали няма да му помогне, и земи верно пусни дистанса на ауто .. пусни тест от от самите радиа ако ти вади 147мб в посока си виж портовете преди и след радиото рутери и етц + доставчика :) .

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.