Jump to content
  • 0

system error critical login failure for user admin via winbox


goshkata

Въпрос

Здравейте днес ровичках из логовете и  видях    system error critical    login failure for user admin via winbox ,  без   да  има   някакъв IP адрес,   някои   има   ли  идея  какво се случва 

Редактирано от goshkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Какво точно искаш да се случи ?

не искам  да  ме виждат по мак през winbox,   с ip/neighbors стана  това  което  исках,  но   по   принцип  те   първа  разучавам микротик ос и   затова   разучавам  всички варианти за решение на даден проблем които възниква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

Има доста книжки

с малко търсене че намериш и PDF книгата

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте ,имам и аз подобен проблем с единият ми Микротик Hap Lite . От сървисите ми съм активирал да е достъпен само през Winbox . Всеки път като се логна и то коректно в логовете ми изписва : system,error,critical login failure for user admin from (моят мак адрес на компютъра) via winbox . На 6 версия го нямам този проблем , а като мина на 7 . Другите ми два Микротика  са на 7 версия и нямам такива логове . Пробвах с фабрични настройки и какво ли не ,но няма никакъв резултат . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В момента съм с 3.35 ,иначе не съм . Но за сега спря да ми прави този проблем като изкл WG защото го бях пуснал между въпросният Микротик и друг в една мрежа  с EoIP и може от там да е ставало объркването . В момента колкото и пъти да влизам не ми изписва тази грешка в логовете . Ще видим по натам как ще е  и ще пиша ,ако пак започне проблема . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.