Jump to content
  • 0

PoE switch PSW-205 и GWP-517VE


Peychev

Въпрос

Здравейте,

 

имам StraightCore GWP-517VE устройства и към тях  PoE switches StraightCore PSW-205, които ги захранват.

 

развалиха ми се 5 броя от PoE switches StraightCore PSW-205.Имам следните въпроси:

 

1.От къде да къпя същия модел  - 5 броя.

2.Ако няма такива, с какви да ги подменя

3.На колко волта чрез PoE работи GWP-517VE . и колко волта ми пуска суитча, и имайки предвид тези характеристики каквър PoE switch да взема.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Готово, всичко е наред вече и работи. Мрежовия кабел взех БС и С обединих ги за плюс. БК и К ги обединих за миниус и пуснах един адаптер за лаптоп, който имам бутонче за превключване на 15 волта, 16, 18,19,20. Та пуснах по тея жила 15 волта и 4Ампера. И всичко тръгна нормално. Иначе в момента вече захранвам така с един тошиба адаптер за лаптоп, който е на 15 волта и 2 ампера две такива микротика и работи засега. Забравих да кажа, че си ползвам обикновен Тп-линк суич.

 

Благодаря за съдействието. Тази идея беше ми дадена от Неомонтана!

Редактирано от Peychev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вижте на колко волта е бил адаптера който е хранел суича и може да захраните без проблем ап то. Модел 207VE работи без проблем от 12-15V 1А.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на 12V е работил суича. Но мен ме интересува какъв нов суич да взема, защото не знам колко волта ще пуска към АПто. Видях, че APто приема 15V, 1.7A когато ползва горепосочения суич чрез PoE.

 

Мои колеги се опитали да ползват PoE инджектор от видео камери, което работи на 12V, но казаха че май не са успели да го захранят по този начин и не сработило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Неомонтанки ли? Какво е това?

 

Означавали че мога да ползвам, който и да е Switch PoE за свържа микротика. Купувам 5 броя някакви евтини и с малко портове и съм готов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

http://lan.neomontana-bg.com/SmartSwitch.php но като цяло ако питаш мен не се занимавай с това AP. Няма нищо смислено в него за времето си.

По добре едно Nano2 :)

Имам от тях доста бройки някой закупени от БГ някой не и всички си работят без проблем но са си дървета.

п.п. А развалените суичове ги изкупувам ако ще ги пращате на боклука :)

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Май това ще ми свърши работа SS8P-208PoE. Аз искам просто да си захранвам отново микротиците чрез суичове, които използват PoE.Колегите ми казаха, че са пробвали дори да го захранват с обикновен tp-link PoE суич и отново не е тръгнал микротика.  Ще се обадя на фирмата и ще ги питам дали могат да ми изпратят едно за проба. Иначе тези изгорелите са на община и цялата схема е за видеонаблюдение на кръстовища в областен град. Затова се ползват микротиците да изпращат информацията към общината. А на мен ми е поставена задача да намеря същите или подобни суичове. Даже ме карат да звъня до Полша :)

 

Пишете ако имате други идеи! Все още търся решение за PoE суич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Продукта вече не се предлага. Даже от Арго-контар са казали, че нямат такова устройство суич и единствения начин е да купим нови такива от Чехия. Те били много специални. Само, че от къде? Ако някой има на старо и ги продава ще ги вземем.

Звъннах на Неомонтана, но те нямат устройство което да захранва чрез PoE друго устройство, като моят микротик. Предложиха ми да използвам техен ПоЕ инджектор, на който мога да пусна 15V, 1.7A.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

такова нещо няма ли да ти свърши работа?
http://www.wifi-stock.com/details/8_port_poe_injector.html

 

http://wifiqos.com

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.