Jump to content

EXTRAHOST.BG [споделен хостиг, виртуални и наети сървъри, ВПН


Recommended Posts

А сега си помисли в самото начало тази 'доста по голяма' фирма, как е изглеждала и какво е представлявал нейния екип.

Не се съмнявам, че е приличала на нищо. Всеки тръгва от някъде. 

Няма човек, който да разбира всичко на 100%, човек се учи докато е жив.

Повечето провайдъри си нямат идея от много неща, каквито и да са.

Пресен пример:

Случи се така, че имаше флууд и 1 по-масово използван скрипт създаваше проблеми с една форумна система и главния администратор ме беше помолил да му обясня, как точно съм я оправил, за да я споделя с други клиенти при евентуален проблем.

 

Това е много малък и жалостлив пример, но има неща за които се търси помощ, чете се и чак тогава се научават.

Не може да се критикува така целенасочено.

 

 

И за какъв windows говориме, нима някой ползва windows на VPS ? Това трябва да е голяма шега.

Като с VPS-тата на Superhosting, те май са единствените.

Шаблоните на по-известните компании в чужбина за vps-тата са само линукси, windows се среща много рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабо ме интересува, просто исках да ти обясня, че цената зависи от редица фактори и още в самото начало, не трябваше да ги нападате така.

Нито знаете от кой купуват/прекупуват, нито пък, че може би си плащат като 'поп' за всичко на някой.

Просто те са поредните, които искат явно да пробият, но едва ли ще стане при редица фирми, които вече са години наред в тоя бранш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте за въпроса ама наред ли сте ?

Автора на темата е пуснат реклама или както искайте го наричайте и предлага услуги Х за цени Y. 

На който му харесва взима на който не не взима. 

Нито го защитавам нито нищо ама до кога ще си чешем езиците с неща който на са наша работа ?!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема се завърза.. В момента нямам време, но утре ще се включа с пълни сили в сеира. ::)

Имам няколко въпросчета към автора и към emc1000.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Не сте но на определени хора темите за колокация стоят. ::)

Няма проблем, щом е реклама нека темата ми замине в коша.

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.