Jump to content

Nanostaion M2 проблеми с нета


Recommended Posts

Здравейте, на всички не съм сигурен дали темата е за този раздел защото съм нов във форума. Ако не е за тук моля да бъде преместена. Проблема е следния. Имам два броя Nanostaion M2 с който искам да пусна нет на един язовир. Намерих място на което да се поставят двете устройства виждат се добре и се връзват без проблеми. До тук добре но нещо не ми се получават самите настройки и по точно на устройството от което трябва да се подаде интернета към втория Nanostaion. Четох в нета гледах по настройките но някъде нещо бъркам. Със приемащото устройство нямам проблеми. Първия Nanostaion M2 взима нета по кабел а го изпраща по въздуха. Какви режими на работа трябва да избера за да стане номера. Трябва да се раздават и адреси на потребителите. Идеята е да има безплатен нет. Приемам съвети и помощ. Имам и реално IP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Трябва ти рутер от едната страна както и АР от другата.

опиши с какв атехника разполагаш освен гореизброените

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква техника имаш след приемащото устройство?

Един вариант е излъчващото устройство да е настроено като Access Point WDS Bridge, а приемащото - като Station WDS Router.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа огромна благодарнос на Влади без когото проблема едва ли щеше да бъде решен. Макар че съм се занимавал с рутери този имаше доста настройки бриджове мрежи няколко абе малко какафония. Но сега вече всичко работи на 6+. Мерси Влади.


Здравейте на всички сега след като мрежата вече е настроена и нета се леее без проблеми искам да направя един NotSpot. Поне като е безплатен нета да отварят първо страницата за язовира или нещо от този сорт. Приемам съвети и помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.