pavelkamburov Posted May 7, 2014 Report Share Posted May 7, 2014 търся да си купя, пласмасите на WA5210g, ако на някой му се намират или има изгоряло/изгорели такива устройства, да се обади моля. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts