Jump to content

Кражба на Arc Fusion Splicer

ka4o_pi4a
 Share

Recommended Posts

Здравейте. Вчера (23.04.14) към 14:30 часа на паркинга на магазин Кауфланд Благоевград ни беше разбита служебната кола и е откраднат сплайсер Fujikura 50S комплект с 2 батерии, кливър Fujikura CT-30, клещи Ripley Miller и други дреболии вътре. Моля, ако на някой му бъде предложена такава машина от съмнително лице и без установен произход на техниката да се свърже с мен или директно в полицията, където и да е в цялата страна. Моя номер: 0887742752, Калоян. Предлага се и парична награда. Успешен ден на всички колеги.

Колеги паричната награда е 1000 лв. ако се намери от някъде. Успешен ден.

Edited by Влади

ебати простотията, предпоалгам е някой мангал даже дето идея няма за кво е това нещо. Обиколи заложните къщи или звънни на месните мутрички да го издирят. Това са си бая кинти. Тия крадът като замаяни, единия път там ми откраднаха  чук 1 кг ;-)  а другия път клещи за RJ-45 буквално за секунди.

Edited by pavelkamburov

Всичко това вече е направено. Чакаме да обработят видео записите от полицията.

отдавна знаят какво крадат... докато видят жълтия куфар и вече ти го няма джама.

дано се появи и да го намерите. кофти работа

• Owner

Звъннах на колегите в югозападна България, ако на някой му предложат оферта да ми звънне. Ако имам резултат ще ти драсна. 

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Как да познаем дали един сплайсър е краден или наистина e втора употреба ?!

Елементарно, просто искаме фактура! Всяка фирма закупила си техника за минимум 10 хиляди, ще си вземе фактурата най-малко за разход. Да не говорим за ДДС-то.

Някой от Вас да познава физическо лице което си е купило спласър за лична употреба с касова бележка ? А и така да е, ще я пази заради гаранцията.

Наистина, от НАС зависи дали ще купим на 1/.3 от цената тази техника. От НАС зависи, дали ще бъдем спонсори на бъдещи такива кражби. От НАС зависи, дали крадеца ще живее здрав и читав.

Със сигурност, оферта от 3-4 хиляди за фуджикура, ще бъде супер примамлива за някой прохождащ колега, но и той трябва да знае: Малки или големи - всички сме колеги. Колеги, защото точно конкуренцията ни прави по-силни и по-добри. Конкуренция не е НЕТ и ТВ за 10 лева. Всичко по 5 лева или да ползваме изцяло незаконно канална мрежа. То това е до време.

У наш'та фирма скоро приватизираха рефлектомера. По-голяма простотия от случилото се на колегите по-горе.

Още веднъж помислете: БИХТЕ ЛИ СПОНСОРИРАЛИ КРАДЕЦА ? ИСКАТЕ ЛИ ДА ИМАТЕ СПЛАСЪР ЗА СМЕТКА НА ДВАМА РАБОТНИКА ?

Много професионално мнение от твоя страна. Вярно е, всеки уважаващ себе си работодател няма да работи с крадена техника. Искрено се надявам да си намерим машината и крадеца да бъде осъден както е заслужил. За няколко месеца всекидневна работа с машината това е единствения случай в който забравихме да го свалим и веднага го "удариха", което ме навежда на мисълта, че са ни следили.... Възможно ли е такова нещо... до къде я докарахме, просто не ми се мисли...

• Like 1

За следенето ли ... напълно е възможно!

На мой познат се опитваха да му крадат голф 5 цата 2 пъти! Единия път по сред бял ден на уживено място е отворена професионално но не са успели да я запалят само интерфейсния кабел е бил изваден. След което я паркира в съвсем друг квартал (най-отдалечения от този където беше правен опита) и след 2 дена пак се опитаха за радост и този път без успех. След което и направи каско.

Та въпросната кола определено е по-евтина от техниката която са Ви откраднали така, че няма за какво да се чудите.

Дано да се намери!

Analog Audio™

• Administrator

Дано да нямате някоя гадна конкуренция, явно е, че знаят за какво става дума.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Колеги паричната награда е 1000 лв. ако се намери от някъде. Неможах да редактирам първия пост.  Успешен ден.

• 2 weeks later...

на мен ми откраднаха миналата година 60тката още няма следа :(

дано се намери тази но се съмнявам :(

Edited by hmz

От къде ти я откраднаха, ако не е тайна ? Може да са същите хора...

София Света Троица 

знаели са какво взимат само това беше взето а имаше и друг цветен куфар :)

на 5 метра от мен през цялото време гледах колата :)

бяха си отключили и всичко както си трябва :)

Edited by hmz

• 6 months later...

Напиши серийния номер на машината просто нека всеки гледа за него когато му се предложи някоя машинка на черно !!! Поздрави дано я откриеш.