Jump to content

какви честоти обикновенно ползвате за линковете


fortekn

Recommended Posts

Какви честоти обикновенно ползвате за линковете и има ли проблем ако са на друг регион освен България.


Що мълчите бре ,нали сте разбирачи евентуално тук в този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си намира сам честотата, ефира е зле, така че при всеки подходящия канал е различен.

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

Всеки си намира сам честотата, ефира е зле, така че при всеки подходящия канал е различен.

Sent from my HTC using Tapatalk

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сканирай ефира с антената и избери по-малко натоварен канал. Обикновено от 5300 до 5600 работят най-добре според мен. Също така си активирай superchannel и бягай от дефолтските честоти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма точен отговор след като почти всеки надува някакви луди мощности и си мисли, че изкара повече мегабити.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за мощностите ясно но да не направят някои чичковци проблем за дадени честоти,или такъв контрол забрави да има в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ефира е меко казано размазан,така че скан с едно локом5!Хубаво е да се позват и суперчанълите!Но от личния ми опит не всичко е логично!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.