Jump to content

какви честоти обикновенно ползвате за линковете

fortekn
 Share

Recommended Posts

Какви честоти обикновенно ползвате за линковете и има ли проблем ако са на друг регион освен България.

Що мълчите бре ,нали сте разбирачи евентуално тук в този форум.

Всеки си намира сам честотата, ефира е зле, така че при всеки подходящия канал е различен.

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

Всеки си намира сам честотата, ефира е зле, така че при всеки подходящия канал е различен.

Sent from my HTC using Tapatalk

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Сканирай ефира с антената и избери по-малко натоварен канал. Обикновено от 5300 до 5600 работят най-добре според мен. Също така си активирай superchannel и бягай от дефолтските честоти.

Мисля, че няма точен отговор след като почти всеки надува някакви луди мощности и си мисли, че изкара повече мегабити.

Analog Audio™

То за мощностите ясно но да не направят някои чичковци проблем за дадени честоти,или такъв контрол забрави да има в БГ.

Контрол има за това е желателно да ползваш честотите които са описани в сайта на съответните служби.

Analog Audio™

Колеги,ефира е меко казано размазан,така че скан с едно локом5!Хубаво е да се позват и суперчанълите!Но от личния ми опит не всичко е логично!