Jump to content

RB450G


Тодор Лазаров

Recommended Posts

Какво натоварване може да понесе тази платка

Ако някой я ползва нека сподели.

Прикачвам и картинка от тестове на микротик

но дали са реални кажете вие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам я от няколко месеца като цяло съм много доволен като изключим едната забивка и това че не си помни дата/час след рестарт което меко казано ме вбесява!Иначе там където го ползвам минават около 6-7 мегабита(без п2п който пак минава през него от 1ви към 2ри порт).Има сравнително малко политики..В момента го гледам 5,5 мегабита и е на 1% скача на 3 понякога...Качвал ми е и на 10% но то е било пиково и като му ръчкам настройките..Като цяло за мен е хубава машинка но си има някой кусури който мен лично не ми харесват.Ако го взеш ти препоръчвам и метална та кутиика :)Тя поне е мн добре барната пък и си е по-защитен в нея само дето не са и направили отвор за слота на SD картата и трябва да се развие платката от кутията за да се изкара/вкара картата  :o;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кусури за мен, освен това с картата, която така или иначе не трябва да се вади и слага често, не трябва да се налага.

Картинката която си постнал добре представя възможностите му, така че ти сам си отговаряш на въпроса ;)

Всеки рутерборд не помни дата и час, те нямат батерия на платката. За целета се ползва System -> NTP Client, задава се unicast, наприемр NTP сървъри

77.70.7.120

81.169.188.29

Настройки за Clock: единствено Time Zone Name: Europe/Sofia

И всичко е наред, след рестарт до 1-2 минути си взима точно време. NTP услугата работи на порт 123 udp трябва да е позволен и в двете посоки за комуникация с NTP сървъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2F кондензатор ? Ако не се лъжа това няма как да не го спестят, нали искаме да е евтин борда. Последния 2F който видях беше колкото двата ми юмрука голям, за автомобилно аудио. Може би имаш предвид 2uF ?

Ако един миниатюрен кондензатор ще запази часовника при рестарт, то си заслужава да им се каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Точно за фаради става дума, преди години още ги ползваха в видиата с тунери които имаха функция за стартиране на запис именно за часовника.

Между другото Аликс 3С3 и 3D3 имат батерия.

примерно този

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.