Jump to content

CRS125-24G-1S-RM

wowefect
 Share

Recommended Posts

Здравейте,не знам дали да го констатирам като проблем,но да споделя :) Lcd панела на рутера,си работи,показва си всички менюта,когато му задам statics>bandwith> един път графиката за трафика тръгва върви известно време и спира,пробвах с рестарт,не стана и както си седя и пах хукна,без значение на кой от интерфейсите на всичките е еднакво :) Някакви настройки в winbox ? понеже разглежда менюто което е предоставено от към дисплейя,но никъде няма настройки,просто си е контролен лсд дисплей :) и как да се направи да не заспива,понеже е направен ако не се докосва да се заспива :)

Edited by wowefect

• Administrator

има настойки в Winbox /terminal или кадето ти е сгодно

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа

ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

има настойки в Winbox /terminal или кадето ти е сгодно

ако знаех,къде дали щях да пиша тука :) Споделих и ако иска някой да помогне,не всички сме знаещи 

• 1 month later...

Здравейте отново с въпросния рутер от който съм тотално разочарован,смених sfp-модула с  S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm както в базовата станция така и рутера  и животното отново не го разпознава..... на всичкото отгоре sfp-to играе роляна на wan на който е вдигнато и pppoe-ето .......рестартираш го sfp-to си светва,pppo-ето се закача но нет не тръгва.....спирам го ръчно с disable После enable след няколко опита нета тръгва.......замервали сме оптиката с отдр, няма никакви загуби и рефлекции.....помогнете ако сте се борили с такива гадини :) :) :) забравих да спомена че съм с 6.7 версия :) 

Edited by wowefect

• Administrator

Актуалната версия е 6,11

Актуалния ти фирмуер е?

На wiki на микротик пише какво са казали че работи.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа

ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

3.12 firmware колкото до версията и с 6.11 пробвах,но няма ефект конкретно за проблемите които съм описал