Jump to content

Продавам Foundry FastIron FI-8X1 SuperX Switch-FI12GM-4-PREM


alalfa

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

Продавам Foundry SuperX.

Модулен суич идеален за MAN и BGP. Приема и обработва хардуерно 256 000 префикса.

Шасито има един мениджмънт модул , едно захранване, и 5 броя медни гигабитови модула(всеки от ,които по 24 гигабитови порта).

Мениджмънт модула е с 12 комбо порта.Работил е около година в сърварното ми.

Причината поради която го продавам е замяна с по висок клас оборудване.

Намира се в Бургас и цената му е 1000 лева без ДДС.

За контакти на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

Продавам Foundry SuperX.

Модулен суич идеален за MAN и BGP. Приема и обработва хардуерно 256 000 префикса.

Шасито има един мениджмънт модул , едно захранване, и 5 броя медни гигабитови модула(всеки от ,които по 24 гигабитови порта).

Мениджмънт модула е с 12 комбо порта.Работил е около година в сърварното ми.

Причината поради която го продавам е замяна с по висок клас оборудване.

Намира се в Бургас и цената му е 1000 лева без ДДС.

За контакти на лични.

 

Благодаря за офертата.

 

Обикновено не се наблюдава обработка на рутиращи протоколи в специализирани чипове които правят само това, за да се използва думата Хардуерно. Хардуерно може да се пропусне ако искаме да сме инженерно коректни, устройствата разполагат със процесори които обрабобтват всичко, подобно на компютър, като инструкциите се програмират и думата Софтуер пасва идеално за да опише какво се случва. Mоже да се рекламира че "рутира до xx пакетa в секунда" което ще даде инфомация за търсеното бързодействие, отколкото да се слага думата "Хардуерно". Същото важи и за firewall-ите които се кичат напоследък.

 

Ако производителите искат да са коректни, използват "ускорение на xx функция в ASIC" което означава че чипа е проектиран да извършва сътоветните действия "хардуерно" отколкото да се програмират в голям процесор който да изчислява същото - софтуерно. BGP в ASIC не съм чувал, може и Foundry да са го направили, но без доказателства за това, се въздържаме от думата Харудерно.

 

И един малък и директен въпрос - колко вата ток хаби?

 

Поздрави.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

Явно е че си запознат с материята.Аз не претендирам за това ,но както и да е. Не съм желал да подвеждам никой от колегите!

Има си достатъчно информация от производителя.Който го интересува ще разбере дали машината ще му върши работа.

Относно консумацията на електроенергия. Зависи колко модула има в шасито, иначе захранването е 1200 W .

Ако някой го интересува имам и модули с ПОЕ за шасито.

 

Поздрави  8)


Продадено

Редактирано от alalfa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.