Jump to content

sofiacomputers поредната не коректна фирма


master

Recommended Posts

Преди почти месец поръчах от тях 1,8" SSD хард. Казаха ми обадете се утре след обяд..

Така и стана една мома ми прие поръчката и каза до 5-7 дена ще е тук тъй като се внася от някъде си. На 10тия ден им се обадих за да видя какво става ? Казаха ми ще ви се обадим след малко и така 3 дена след което пак се обадих и пак ми казаха след малко ще ви се обадим като проверим.... и до днес докато не им се обадих пак и се оказа, че поръчката е била изтрита и не могли да се свържат с мен (което е абсурдно) и въобще са ме отсвирили.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди почти месец поръчах от тях 1,8" SSD хард. Казаха ми обадете се утре след обяд..

Така и стана една мома ми прие поръчката и каза до 5-7 дена ще е тук тъй като се внася от някъде си. На 10тия ден им се обадих за да видя какво става ? Казаха ми ще ви се обадим след малко и така 3 дена след което пак се обадих и пак ми казаха след малко ще ви се обадим като проверим.... и до днес докато не им се обадих пак и се оказа, че поръчката е била изтрита и не могли да се свържат с мен (което е абсурдно) и въобще са ме отсвирили.

Има лаптопи с такива дискове евтино в София, 4 взех и няма грижи, ако те устройва  на лична ще ти кажа фирмата да не правим реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пита ли в JMT?

Според сайта им имат на склад:

http://www.jmt.bg/ssd-cID=751/intel-80gb-320-series-sata2-18-mlc-25nm-ssdsa1nw080g301-pID=16243/

Има шанс да имат поне един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

пазарувал съм от http://www.digital-flash.com КЛИК

доста бързо ми дойде ssd-to само че аз търсех

32 GB 1.0" Half-Slim PATA SSD MLC ZIF

за ACER Aspire ONE и до ден днешен работи

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Продавалник има доволно mini-PCI-e карти за лаптопи :) Стига да намериш, защото описанията не са удобни за намиране :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.