Jump to content

тп-линк 740N v4.27 не светят диодите за ЛАН-а


Momo

Recommended Posts

Здравейте на въпросния рутер с DD-WRT като поставя лан кабел и не светят от пред лед-четата някой да знае как се оправя това ???

само на ЛАН-а иначе другите си мигат :)

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на въпросния рутер с DD-WRT като поставя лан кабел и не светят от пред лед-четата някой да знае как се оправя това ???

само на ЛАН-а иначе другите си мигат :)

Два варианта,1. Уцелваш правилния флаш за точно този модел. Не помня кой беше но съм го правил  доста пъти и не е имало грижи. 2.Препрограмираш съответното GPIO, Трябва да го намариш кое е  има по руските форуми писано. Ако не го оцелиш обаче можда да изключиш антените примерно което ще си е неприятно ;-) Що му слагаш тая тежка дистрибуция на това  рутерче, имай милост към  техниката ;-) напиши с какво точно го флашна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два варианта,1. Уцелваш правилния флаш за точно този модел. Не помня кой беше но съм го правил  доста пъти и не е имало грижи. 2.Препрограмираш съответното GPIO, Трябва да го намариш кое е  има по руските форуми писано. Ако не го оцелиш обаче можда да изключиш антените примерно което ще си е неприятно ;-) Що му слагаш тая тежка дистрибуция на това  рутерче, имай милост към  техниката ;-) напиши с какво точно го флашна.

Ми с това което пишеше в дд-врт викито на мен за елементарни нужди ми трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми с това което пишеше в дд-врт викито на мен за елементарни нужди ми трябва

предполагам си видял,че става на два паса флашването. Има и различни версии v23, v24 за това попитах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам си видял,че става на два паса флашването. Има и различни версии v23, v24 за това попитах

v24PreSP2(beta)Build 21061 няма друг фирм, да направих ги двата паса за флашването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А въпросния ресет 30-30-30 за да изтриеш NVRam-a?

Не помага сега направих всичко на ново и пак нещат:) не че са ми толкова важни ма заради спорта ако някой има някакви идей да споделя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя е V4.27 довечера ще направя няколко снимки от вътре

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.