Jump to content

Продавам UTP


tonton

Recommended Posts

Здравейте ,

Продавам UTP 5e 4х2х24 AWG  на фирма ETK KABLO  -Турция . Заводски опаковано в кутии  по 100 метра .

Цена на 100 метра - 25 лева .

 

http://etkkablo.com/pdetail.asp?PID=92&D=0  инфо на продукта .

 

Телефон за контакти - 0877736 . Стоката се намира в София . Работя с Еконт .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте ,

 ETK KABLO  -Турция е известен производител на кабели.

 Няма нужда от реклама , стоката е много по качествена от китайските кабели на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В БГ такъв клас кабел... закупен от магазина, нов... излиза под 70 лв кашона ( 305 метра )! При това с включено ДДС!

 

Мисля, че трябва да обмислиш офертата си доста! Лично мнение... ти си знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега LORDA83 ,

Моля да ми предоставиш оферта  на въпросният магазин за разфасофка от 100 метра на точно този кабел . Интересно ми е към кой клас кабел го приравняваш ? И къде в обявата прочете че кабела е втора употреба ?>  . Хайде да се научим преди да правим изказвания - да сме сверили информацията си за ПРОДАВАНАТА стока .

Съвсем нормално е когато взимаш барабан от 1000 метра цената да ти е още по-ниска ! Трябва ли аз да се съобразявам със цената на въпросният барабан?

Редактирано от tonton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че мнения относно цената на даден артикул е желателно да се дават на ЛС. След като на някой не му харесва цената да не купува. Не искам да се пълнят темите със СПАМ

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.