Jump to content

Motorola Cuber Surf Waves

pavelkamburov
 Share

Recommended Posts

Здравейте, имам към 30 Чисто нови неотваряни  модма от Motorola Cuber Surf Waves модел  MMLN3100B . Жал ми е да ги изхвърля. Ако някой даде смислена идея за какво могат да се ползват, черпя бира на корм с мезе. 

На врмето ги ползвахме и ги вързвахме към един Моторолски рутер, Дажа май още има  части и платки за него. Не мога да се сетя можеха ли да работят  двамодема един срещу друг, а описанието естесвено го няма. Даже чичко гугъл се затрудняява да каже.

Онова което трябва да им е "от другия край" се казва CMTS(Cable Modem Termination System). Преди години(около 3) струваха по няколко хиляди долара, сега - не знам. Съмнявам се да са станали по 100-200 лв.

Онова което трябва да им е "от другия край" се казва CMTS(Cable Modem Termination System). Преди години(около 3) струваха по няколко хиляди долара, сега - не знам. Съмнявам се да са станали по 100-200 лв.

Това дето се казва CMTS(Cable Modem Termination System) го имам даже има сума ти  нови платки  и за него , ама не ми върши никаква работа. За съжаление не мога да намеря описанието на устройството и да видя може ли да се вържат едно срещу друго. На времето подобни модеми на Рад с който вързвахме офисите на банките работеха и един срещу друг и с такова подобно на CMTS(Cable Modem Termination System) чудо.