Jump to content

Lock RB433


kmeta

Recommended Posts

  • Администратор

за софтуерен ли ресен става дума ??

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е идеята на цялото мероприятие?Значи като махнеш бутона има поне 2 начина пак да се ресетне...Трябва да залееш платката с епоксидна смола там където е бил бутона и пистите около него..Да не говорим, че му пада гаранцията..Аз съм се чудил как да го направя нейзползваем ако някой го открадне.. Но засега наблягам на по-висока сигорност на цялото табло  ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

спираш му тока и кво става :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам точно ако някой го гепи да не може да го ползва.

Както се казва "не е важно аз да съм добре, важното е Вуте да е зле"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май е почти невъзможно.. но има друго което много добре работи.. металната кутия(касовата).Към фаза, а вътре добва изолация и друга кутия.Задължително табелка "високо напрежение".Работи от 2 години .)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май е почти невъзможно.. но има друго което много добре работи.. металната кутия(касовата).Към фаза, а вътре добва изолация и друга кутия.Задължително табелка "високо напрежение".Работи от 2 години .)

И като някой го утрепе,има да се съдите после

Разочарованието от лошото качество, остава дълго след удоволствието от ниската цена..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има табелки на поне 2-3 места.Предупредени са...Нямат работа други освен нас там!Ако никой не бара никой няма да пострада.. ;D А пък и има много добри адвокати :) Като не става с добро става с лошо или да бъда като някой местни ISP та да купувам по 2-3-5 борда и т.н. на месец макс и то не за разширяване на мрежата, а за закърпване...е не ми допада :)

п.п. другия варянт е със СОТ но излиза много скъпо при много точки..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Ами май е почти невъзможно.. но има друго което много добре работи.. металната кутия(касовата).Към фаза, а вътре добва изолация и друга кутия.Задължително табелка "високо напрежение".Работи от 2 години .)

Хаха супер мега решение

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега питах тук таме колко излиза.. на точка и е от 25 до 50 лева за охрана.Лошото е, че не може да се има много доверие, че ще отидат на обекта достатъчно бързо..

п.п. kmeta Къдее слагаш бордовете, че се страхуваш да не ги земат?Няма ли начин да ги защитиш като цяло ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

монтирам ги на жилищен блок, не ме е страх толкова от кражбата, а от това ако някой го гепи да не може да го ползва.

като фи сложа в метален шкаф няма кой толкова да бара, но знае ли се, трябва да си подготвен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е да е пак в метален шкаф но той да е яко хванат за стената и то в някакво помещение горе което пак да е заключено... При нас и така са ни крали направо с щангите куртят и режат..Но сега при наличие на табелките..... не съм имал проблеми :)

п.п. И аз така мислех, че металната кутия ще ги спре но уви!Тука има едни малоумници дето барат по един и същ начин със зверско къртене.Може да направиш 2 ри "плаващ" болт който да е хванат за стената само и за RB при напъване на кутията ще се спука/счупи борда  ;D

Надявах се да им паднат толклова цените, че да не са интересни ама то и слуйчове щом пак почнаха да крадат какво остава за борд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да чакаме някой да започне да продава бордове във форума :P

Понеже рязко ме съмняка че ги краде човек който ги ползва за лична употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да чакаме някой да започне да продава бордове във форума :P

Понеже рязко ме съмняка че ги краде човек който ги ползва за лична употреба.

Може да си му влизат в употрепа,ако и той доставя интернет  ;D

Разочарованието от лошото качество, остава дълго след удоволствието от ниската цена..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.