Jump to content

кутия за wifi


Велин

Recommended Posts

  • Администратор

изнесох темата тук:

kouti8_909.jpg

Да така е долния вкарва горния издухва.

Проблем за мен е само влагата как ще се спира.

влагата наистина от терена много варира, там където е работило това сигурно е доста по топло отколкото при нас, мисля си, че трябва да има термодатчик за да изкл на вентилаторите когато е по - хладно, по принцип самата дънна платка при работата си отделя някаква минимална топплина от компонентите която до някаде спира влагата , и не се получава конденз .

Наскоро попаднах и на един каталог за срейове Контакт , там има интересни решения притив влагата.

Примерно вижте Fluid101, Silicone72, Plastik70 , Urethan71(изолиращи и против влага)

иначe ако се ползват пластмасови кутии ми грабна окото и друг спрей EMI35 (за екраниране срещу ел. смущения- оставя медно проводимо покритие)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ползвам(този тип)

1310499728.JPG

алуминиева, херметизирана, влагоустойчива,размери - 255 x 144 x 68 mm ,това е за жалост най-големия размер.Тази с импровизираната вентилация направо е убиец ,трабва да си смел и безотговорен и да искаш електриника да работи вътре( по точно навън!!!!).Вече писах как се охлажда ако е нужно,добрата електроника държи мин. -20 дo 55 C и няма активно охлаждане.  (това е и оговора към г-н Лазаров точно в такива кутии има АР Cisco 350 на по 3 г. без грам проблем Никога не са забивали,няма рестарти-едиствено от енергото като паднат и ups'ите)

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.