Jump to content

Отзиви за NOKIA BOOKLET 3G


master

Recommended Posts

Някой може ли да сподели преки наблюдения за нокииката. Ще се ползва предимно за работа по мрежите. Това като гледам е един от малкото да не казвам единствения с вграден 3G модем което е нужно и толкова много часове работа на батерията. Четох на места, че след като са му сложили SSD работата му стигала до 15часа.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи що годе прилично и с 1G. 3G модемчето работи много добре. На мен ми изпадна за 100 лева машинката (чисто нова от Глобул ) и 20 дадох за 2G. Машинката е корава и я подлагам на як дерч, то май всеки дето я докопа я дерчи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Lenovo IdeaPad S10-3T с голямата батерия

инак това нещо ще изкара толкова на режим престой с изключени периферии

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Малко стара тема но реших да го извадя от шкафа. Значи не ми е ясно как сте сложили 2G рам освен ако не сте я презапоявали на дъното. Със оригиналния си win starter беше голяма мъка, сложихме 7 ultimate - мен ако питате зле т.е. като цяло си върви но ако отворите някой по натоварен сайт и зацикля. В момента е с SSD интел хард и се чудя каква ос да му сложа. Ще се ползва за web, winbox и т.н.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи му чисто XP без SP, ще лети, или лека линукс дистрибуция.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

XP то много бъгясва от много пипане. Като му сменям ип то по няколко пъти на час и започва да го приема на половина :D

Сега е с Lubunto 15.04 и мисля, че повече няма да види Win!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоя атом на нея, нищо чудно - поне core solo да беше, по-добре.

За Win има програмки за автоматична смяна на адреси - с профили, но аз лично предпочитам Linux. На нашите служебни Laptop-и обикновено има едновременно XP (рядко се ползва, но понякога трябва), Debian и BackTrack.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, master каза:

С линукс лети, а с win7 работи но на моменти е много тромав.

Зависи за какво ти трябва, може и Линукс, а това, че уиндоуса е тромав на моменти, не е болка за умиране. Ще ти върши работа, макар и по-бавно, но пък за къде да бързаш? И аз се мъча с едно леново, дето се влачи понякога със 7-цата, но си го ползвам само за диагностика на автомобила, а такива програми са написани само и единствено за уиндоус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.