Jump to content

ANG захранвания


ANG-BG TEAM

Recommended Posts

Здравейте,

отварям тази тема с цел да популяризирам нашите(предполагам е ясно от nick-a че съм от АНГ) захранвания и трансформатори, които сигурно част от вас вече познават. На сайта ни www.ang-bg.com можете да откриете серийно предлаганите изделия, но освен това ние произвеждаме и доста DC-DC конвертори, нестандартни импулсни захранвания и тороидални трансформатори. Ще се радвам ако тук изказвате своето мнение относно нашите продукти, а също така и вашите нужди в сферата на токозахранването. Надявам се темата да не бъде възприета като безплатна реклама, а като начин за комуникация между производител и клиенти чрез който да отговорим на вашите високи изисквания.

Поздрави,

Никола Ангелов

П.С. Моля ако не съм оцелил подходящия раздел, някой да премести темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ползвали сме и ползваме АЦ-ДЦ АС40 не са лоши захранванията но за тези пари поне една елелементарна защита от пренапрежение на входа да бяхте сложили, другото което малко е кофти, че трябва да им се запояват входните и изходните кабели, няма и светлинна индикация. Иначе като изпълнение са перфектни, има няма два часа си играх докато да изчагъркам силикона :) . Нищо лично просто обичам да знам с какво си имам работа.

_________________49870e3233f42_200x200.jpg

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Определено с тези захранвания, трябва поялник да имаш под ръка,

както накрайник с букса за суич или др. консуматор.

Няма да е лошо поне една клема с винтче да има.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм ги ползвал.Поялника не ме притеснява но за някой колеги найстина е по-добре да са на клеми...най малкото е по-лесно за монтаж по стълбове и подобни места където освен с газов поялник е трудно с обикновен.Светодиода е добра идея както и защитата по напрежение.Иначе от трафофовете за печатен монтаж съм мноого доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно ...

Здравейте,съживявам темата, за да съобщя за текущата ни промоция относно импулсните ни захранвания... За повече информация моля посетете http://www.ang-bg.com/promotions.html Очаквайте в скоро време и новите ни промоции за тороидални трансформатори на изключително атрактивни цени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.