Jump to content

Продавам/Изработвам Restart System GSM модул


Recommended Posts

Продавам/изработвам-

Имате устройства или системи на трудно достъпни места( както кули,покриви и т.н.) на голямо разстояние от вас. Предлагам ви система с GSM Модул за отдалечен рестарт с едно обаждане. Системата е направена да рестартира всякакво оборудване което работи с следните характеристики:

12VDC;

18VDC;

24VDC

До-

1А;

3А;

16А;

Устройството работи с всички СИМ Карти.

Изработено е от два елемента, платка с всички необходими елементи и самия GSM модул.

Има два кръга на работа, единия е постоянно включен , а другия е изключен. При задействане се обръщат.

Устройството има три ледова индикация (бяло,зелено,червен)- първия-индикация за объркана поляризация, втория-активна работа на кръг 1(едно) и третия-активна работа на кръг 2(втори). Има Захранваща букса 2,5мм(или 2мм по избор) и Захранващ куплунг 2,5мм( или 2мм по избор ) с 20 см кабел.

Приблизителни размери (105x66x56mm)

Приблизителна цена на цялата система включително - платката, GSM Модула и зависимост от това което сте избрали като волтаж и ампера - Между 25-35лв

Скоро ще разработя и;

Рестарт система GSM Модул на 220v 10A;

Рестарт система GSM Модул s PoE 24V 4А;

Продавам-

Lan cart 10/100 Mb - 1бр Цена- 6лв.

Lan card 10/100/1000 Mb - 1бр. Цена- 10лв.

Захранване за комп:

400W - 1бр Цена- 20лв.

125W - 1бр Цена- 10лв.

Всичко е в пълна изправност. Има пробен период от 2 дни, ако нещо не работи се връщат парите за него.

Възможност за среща в град Пловдив, и с куриер за цялата страна, за ваша сметка.

Телефон за връзка: 0895123599

Атанас

Редактирано от netword
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с призвъняване става ли ? без да вдига. И да се ограничи от от определни номера да е позволено ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само позваняване, зависи от кой модел е GSM модула за в момента тестовия модел няма тази опция, но в крайния модел ще има тази опция за един или няколко номера.

Редактирано от netword
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма никакъв проблем пращам по куриер с наложен платеж 120лв са модулите и доставката е 15 лв . Дано да имаш толкова, защото знам, че нямаш пари да ми платиш интернета си за този месец ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега хахо0, ако продаваш/произвеждаш нещо си пусни отделна тема за твоето изделие. моля не пълнете на другите темите.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се станало е грешка цената е 15лв , извинявам се имах грешка от фактура, за всеки волтаж. И аз лично съм проводил всеки път, не съм видял това да се прави от деца, но щом казваш мога да си взема няколко работника. Аз предлагам компактно устройство с нов див дизайни и ефективност.

Извинявам се но не мога да предложа за сега снимки , много се извинявам. А да, GSM апарат, те са нови не използвани апарати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло става с всеки GSM апарат имащ проста вибрация :) да не говорим, че дори можеш да го направиш с Wake UP.. елементарно е и между другото 6 ти клас го има подобна схема за зглобяване комплект направи си сам :)

Най елементарната проста схема http://trekto.info/n...estartirane-gsm :) после ходи и ми разправяй че 6токласник не може да го направи :) дизайна е най лесната част от всичко останало :)

Какво е нужно:

GSM телефон - 10-15 лв. Такива има тук;

Реле на 3V, примерно NT73-2C;

NPN транзистор, примерно BD 139;

Маломощен диод на Шотки (Schottky), на моя пише N58;

Електролитен кондензатор 4.7µF, над 10V;

Резистор 1kΩ;

Батерия 9V;

Всичко това заедно с достатъчно двужилен кабел струва по-малко от 20 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам готовия вариант, много се извинявам. при първа възможност ще я снимам . Тази седмица чакам пратка с заготовки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.