Jump to content

Каква документация ще ми е необходима?


Recommended Posts

Здравейте , интересувам се от актуални документи за лиценз за оператор пред КРС и други подобни?

Интересувам се от актуални процедури по узаконяване "Lan" и "WIFI (работна честота 2.4GHz и 5GHz)" . Приблизителни необходими документи, такси,хора(проектанти архитект и т.н. и лицензи ?

И приблизителни такси за лиценз na "UBNT" и "MikroTik"?

Колко регистрации ти трябват, да се наказваме ли трябва?

Редактирано от 111111
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ООД или ЕТ, отиваш в КРС, казваш добърден, аз таковата да со подпълня регистрация за доставка на Интернет, вземаш бланката , подпълваш си графите, даващ я на булката и си тръгваш. След седмица макс фирмата ти ще е в онлайн списъка. Безплатно е.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И започват мъките ти с въпросниците :D Но като цяло е това което каза колегата MiPSus можеш и по поща да им пратиш попълнената форма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално нали тва беше идеята на КРС " Безплатен лиценз за всички за да ви изкараме на Светло"

Съотношение

1 Глобен Доставчик за забавен пратен въпросник 10 000лв

1 Хванат не регламентиран интернет доставчик - Квото можем да му вземем ако може нещо да му вземем

Сами си направете преценката от кое са по на далавера :)

Като цяло ако имаш 50-100 човека моя съвет е да не излизаш на светло и да не си създаваш излишни проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам за да знам , фирма имам, касов апарат също. Някой някаква идея за тези "въздушни" мрежи, какво ще става. И какви документи ще са ми нужни за изграждане на кула, и пускане в действие. Смисъл план от архитект и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.