Jump to content

Глухо устройство?


dabadaba

Recommended Posts

От известно време едно локо м2 взе да ми прави номера. Упорито се закачва само със 6.5 Мбпс към главното устройство и толкова получава. Опитвах различни варианти, като смяна на канали, автоматична и ръчна настройка на дистанция, смяна на местоположение и всичко каквото се сетих - няма подобрение. Започвам да си мисля, че е оглушало откъм безжична мрежа. Сменял съм фирмуера жично и безжично - никакво подобрение. Сега е на позиция точно срещу главната антена, но където и да го сложа, подобрение никакво.

Ей го хубавеца:

post-603-0-80801300-1360608154_thumb.png

Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба, има оправия на проблема, сменя се един елемент в RF "отсека" (как го казах само :) ), свържи се с Дани - "danielski".

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба, има оправия на проблема, сменя се един елемент в RF "отсека" (как го казах само :) )

Нещо по аналоговия път на сигнала ще да е, защото не само чува лошо, но и така го чуват!

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ремонтирано, взел съм го ново и както работеше нормално, взе да прави номерата. Както казах, не се влияе нито от местоположението, нито от разстоянието. Всъщност в началото си мислех, че е от мястото на което е, защото беше в най-далечната точка и най-встрани от главното устройство. Пробвал съм го на различни места - няма подобрение.

Какъв ще да е този аналогов път на сигнала и де да го търся?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като се има предвид че двата чейна са напълно отделни, то единственото общо нещо е пач антената

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Да не е пило кисела вода това устройство?

ако няма гарнация отваряй го може нещо да се е настанило вътре

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли е пило, работи вкъщи зад прозорец, ама кой знае, ще го отворя довечера. А относно гаранцията, опитвал съм с други устройства, но или не се вписвам в гаранционното събитие, или нямат части. Така, че вече май не търся гаранции. Ако тръгне като го получа, значи работи. Иначе откъм кабели си е както пише в книгите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.