Jump to content

DI-09H на ДИДЖИТЪЛ СОЛЮШЪНС проблем


Велин

Recommended Posts

  • Администратор

имам проблем с някои разновидности на тоя модел, под ниска определена температура не искат да стартират, същия вариант но с други кондензатори(зелени) на които пише от -40 градуса тръгват ... голяма тъпня.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го правеха и монтанските суичове и захранвания. Както и някой други и си е от самите кондезатори (нискокачествени).

  • Харесай 1

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При първите минусови температури тази зима до минус 5-10 градуса 5 суича от конкретният модел DI-09H спряха нацяло /купувани са през последните 12 месеца, постарах се да проверя, със по старите няма проблеми/. Имам и други от същата партида - засега няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детска болест, правят го някой... като паднат температурите и направо спират. Не е само една партида, имам много и най-различни. Явно ще трябва колегите от дигитал-а да вземат някакви мерки за кондензаторите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Едно време го лекувахме тоя проблем, като ги оставяхме с найлона през зимата. (този с въздушните мехурчета)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Не е решение и наелона, както се случва да спира тока, следва охлаждане и суича и да е работел вече не иска да стартира. правих си експеримент с тези два модела, суича с зелените кондензатори и един танталов(жълт) нямат проблем на тях пише че са до -40градуса но другия умира отсякъде.

забравих снимката

post-14-0-18924300-1359189411_thumb.jpg

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези с черните кондензатори одавна не съм ги виждал, но бяха зле наистина. От тези със зелените, последно наслагани 100-тина броя точно преди зимата, като се застуди имаше изцепки, макар и малко - примерно 4-5 бройки на кашон от 100. Сигурно кондензаторите оправят работата, но има и някакъв друг пропуск...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

просто това не е нормално ...

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.