Jump to content

Rocket M5 или Rocket M5 титаниум


Balthazar

Recommended Posts

Rocket M5 или Rocket M5 титаниум + секторна титаниум примерно..

Какво е предимството на Титаниум-а гледам малко по добар процесор малко повече рам но има едно изречение което ме претиснява че "This device uses a new firmware AirOS V. For this reason, it is possible that the device is not fully compatible with other radio devices."

А имам много нано м5 ци по мрежата който ще трябва да се връзват към тези антени с титаниумите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rocket M5 или Rocket M5 титаниум + секторна титаниум примерно..

Какво е предимството на Титаниум-а гледам малко по добар процесор малко повече рам но има едно изречение което ме претиснява че "This device uses a new firmware AirOS V. For this reason, it is possible that the device is not fully compatible with other radio devices."

А имам много нано м5 ци по мрежата който ще трябва да се връзват към тези антени с титаниумите

Ако не се лъжа, титаниумите имат GPS, което синхронизира времето между устройствата и съответно е в голяма помощ за TDMA.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое лично мнение е , че само ще си дадеш парите за ефект който може и да не забележиш - като изключиме процесора като факт, всичко останало е ....

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз вчера си направих един тест с антени на приятел.. не виждам съществена разлика .. освен в цената : ) и дизайна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Някой да е пускал Титаниум в РтР режим ?

Чувам легенди за 150 м фул дуплекс !!! Даже в северозапада са по-оптимисти, като ще пускат 600м с два такива линка :)

Колко сте изкарвали ?

Според мен повече от 150 халф надали ще изкара

Редактирано от skyfx

Radio Transmision Systems

www.rts-bg.com / ispot.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Тук все още е мистерия :) 150-то халф не би трябвало да мърдат , проца и рама трябва да си кажат думата.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.