Jump to content

Ако някой иска билиг система


sftt

Recommended Posts

Нека да се обърне към следната фирма. (да им ******************************) аз съм без думи.

текста е копи пейст :

Търся екип за разработка за billing система за ISP

Брой хора: 2-3

Вид заетост: временна - до изпълнение на проекта

Умения: PHP , bash , mysql , perl , iptables , routing , LINUX

Заплащане: Да - 200 лв след изпълнението + 5 месеца х 100 лв за съпорт

Проект: Изградждане на билинг система с оправление на потребители - атоматизиран контрол на достъпа т.е - преустановяване на достъпа , ако не е платено за месеца , отчитане на трафик - история за потребителя

Контакти: ЛС,

skype : radio.tmacbg

e-mail : office@itbs-bg.com

оригинала е тук: http://web-tourist.n...ic.php?t=121413

Редактирано от sftt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната подигравка от неграмотен човек, който се опитва да се конкурира на пазара без да е много наясно какво прави (имайки предвид заплащането, което предлага, и начина - "ако спечелим ще платим"). Най-много ми хареса единственият му пост след псевдо обявата му: "Така докато чакам някой да отговори - отворих дебелите книги и намерих ресшение за повечето неща - единствено което остана е script-a за пбхождане на базата и проверка за датата . Това остана като за изпълнение , ако някои има желание сделката си остава непроменена 200 + 5х100 ." Без коментар просто ... Поне да не се излагат по този начин хората - ПУБЛИЧНО <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към днешна дата е леко безсмислено да се разработва билинг от нула. Има достатъчен избор на комерсиални а също и безплатни, които могат с леки пипания да станат идеални.

А обявата е, като да ловиш с трици маймуни... 200 лв. само за проектирането на БД няма да стигнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе просто се чудя, храните момчето , че е обявил 200-500лв. за разработката, а аз питах вие колко сте дали за вашите билинги?

Както казва колегата по-горе "200 лв. само за проектирането на БД няма да стигнат" , а аз питам него - преди ти колко даде за билинг или ...?

Когато трябва ти да го създаваш , си търсиш цената, но когато е ред да плащаш - не ти се дават :)

SlaSerX , Кои това? С идеята? Чий билинг?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах безплатен. Него пък модифицирах доста. Написах си нов шейпър, управление на PicoIP и т.н.. Но това съм го правил, за да ми върши работа и за да не съм зависим от Бонев, когато трябва да се промени нещо. Работех и за развитие на цялата мрежа, в една наистина умна среда, като за целта трябваше да напиша още много софтуер. Цялостна нова система се гради бавно и трудно и иска много знания, а хората които ги притежават, няма дори да си пуснат компютъра за 200 лв. В няколкото теми за билинг, никъде не съм си предлагал услугите си, за подкарване или усъвършенстване на някой, защото ми е пределно ясно, че хората които искат да мигрират към безплатен билинг, го правят не за да им бъдат отвързани ръцете, а за да си им останат завързани кесиите...

P.S.

В къщи, на всякъде гипсокартона си го поставях аз, но ако някой ме наеме да му го направя, ако въобще се навия, също няма да е за 200 лв.

Редактирано от gbdesign
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно ...

Добра реклама си направихте поне някво демо да имахте :) и дано и билинга ви да не е като тоя измислен флаш който сте бутнали за индекс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.