Jump to content

Помощ за ъпгреид на лаптоп


dragooo

Recommended Posts

Здравейте от дълго време искам да си ъпгрейдна процесора на лаптопа но сега като го потърсих в официалният сайт така и не намерих точният модел който е MSI S430X има само S430 та мисълта ми е че нямам съпорт лист с процесори за моят модел и ако може някой да ми помогне и също така и ми се иска да си сменя и безжичната карта ако може да ми помогнете каква си потърся за този лаптоп че пробвах 2-3 различни атероса но нито един него призна че е вътре ...

Благодаря предварително за оказаната помощ и отделеното внимание :)

Редактирано от dragooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Въпроса ти е малко неточно започнат

процесора се "носи" от чипсета

но това не е гаранция че охлаждането може да се справи след подмяната

не превишавай и ватовете на новия процесор спрямо сегашния да нямаш проблем с "тока"

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще го имам в предвид това разбира се но пак съм в начална мъртва точка и нямам инфо м/у какви процесори имам избор сега съм с senpron 3600+ но ми се иска нещо с две ядра че този процесор вече си е отживелица ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

не на процесора а за чипсета трябва инфо

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аууу това дърто много - само на рутер става със РОС

Гледаи оферти за нов - леново , тошиба , и5-и7 професор на 8 гиги РАМ , антирефлекс дисплеи, 1-2 терафлопа хард и в краен случаи със 2 гигидръва нвидиа аможе и АТИ даже по добре , HDMI , и да внимаваш крайния ляв бутон на копчетарката е Ctrl а не Fn че не е удобно, със ход на бутоните поне 4 мм и разстояние между тях поне 2 мм , и със индикатор за вкл NumLock че ефтинжосите на лениво нямат

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си лаптопа е мега стар но не ми трябва за нещо кой знае какво искам просто малко да живне с минимално влагане на пари имам си PC с благоприлични ресурси за работа този лаптоп го ползвам само при пътуване затова и нямам намерения да го сменям с нещо ново . Ако има възможност за ъпгрейд на CPU-то ще ми върши работа още бая време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, направи няколко снимки точно на процесора и чипсета в CPU-Z и ги качи все някой колега ще ти намери или, ти покаже какви са възможностите на твоя лаптоп, като за начало може и малко повече RAM да сложиш, колко имаш за сега???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на колега от форума вече имам информация какво да търся :) Благодаря на всички оказа се че този Х в моят модел на лаптопа не променя нищо спрямо оказания в сайта на производителя :)

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.