Jump to content

Питане за СВЕСТЕН АДСЛ модем


RudY-ElectriC

Recommended Posts

Здравейте, някой да предложи марка,модел на АДСЛ модем който да работи с ВИВАКОМ, че вече ми омръзна да се занимавам, ЗТЕ, ПИРЕЛИ, КОМТРЕЙД всичко забива при малко повече торенти, при положение че зад него има АП и неговият уаерлес е спрян, в момента съм сложил един HUAWEI - HG530, започвам да се замислям за бридж с рутер зад модема, та вашите предложение ще са ми в полза.

Благодаря

Редактирано от RudY-ElectriC

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във момента mолзвам въпросния хуйвей излекуван от излишен маскарадинг , на торенти натоварен със 300 конекции не пада със дни , повече не съм пробвал щото не ми трябва. Всъщност не съм го виждал паднал или забил - НО преди това имах доста неприятни и продължителни нерадостни отношения със момчетата със стълбите, супорта и ескалеишън мениджънта, отношения вариращи от ексзорсизъм на нечисти сили от диесламите до ... кротки молби и учтиви наклонения

post-51-0-82245600-1351857888_thumb.jpg

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно модема в бридж, рутера с вдигнат PPPOE

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ми изпадне някой pci адсл с поддръжка на анекс М , бих го пробвал , щото въпросния хуйявей ми се види несериозна история , въпреки че го дават безжично да държи Н

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тоя Х, прекарва 80 мб като АП, тествано

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намират ми се няколко ADSL модема,ако някой проявява интерес:

3COM - 3CRWDR101A-75

SAGEMCOM -

THOMSON - ST585V6

LINKSYS - WAG120N

както и 2 PCI ADSL и ADSL+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Здравейте, някой да предложи марка,модел на АДСЛ модем който да работи с ВИВАКОМ, че вече ми омръзна да се занимавам, ЗТЕ, ПИРЕЛИ, КОМТРЕЙД всичко забива при малко повече торенти, при положение че зад него има АП и неговият уаерлес е спрян, в момента съм сложил един HUAWEI - HG530, започвам да се замислям за бридж с рутер зад модема, та вашите предложение ще са ми в полза.

Благодаря

основна е разликата в момента Рутер и Модем

колегата ти каза разликата от преминаването от Рутер в Модем след лекуването

@andman Има ця раздел посветен на темата продажби

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко животно поддържащо ПППоЕ е съвместимо след изкъртванено на 15-на символните юзър и пас. Най лесно става със Пирели DRG и ADB. И за 8 месеца Хуйвея се представя добре на фона останалите сапунерки, единствения минус за момента е вградената антена.

Редактирано от psyx0

I never saw a wild thing sorry for itself . A small bird will drop frozen dead from a bough wit hour ever having felt sorry for itself.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа MT882 си е незаменим почти, и доста стабилен.

I never saw a wild thing sorry for itself . A small bird will drop frozen dead from a bough wit hour ever having felt sorry for itself.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С него съм имал 300 дни ъптайм на кънекцията,.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам такъв модем MT882, ама с него не съм пробвал :), а за юзъра и паса вече ги видяхме

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За мен ZTE ZXDSL 531B работи доста стабилно и безпроблемно спираш му WiFi-то пускаш го в bridge mode, и вдигаш PPPoE конекцията на твой рутер. Последно видях Pirelli DRG A124G да работи в такъв режим без забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това пирели толкова ядове, че бях на път да оплюя, цялата технология ADSL заради него :)

За сега с това "HUAWEI - HG530" съм доволен, няма ядове вече около месец.

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.