Jump to content

Продавам Media converter FVT-4001 и Fiber SW FSW-2106


kallo

Recommended Posts

Здравейте,продавам мултимодови SW и Converter,описани в заглавието!

Конвертора е нов в кутия неразопакован. цена 70лв.

Суича е чисто нов,но без кутия. цена 60лв

Цена на комплекта-120лв

Казвам се Калоян и съм от Горубляне тел:0896 722 558

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става , да си пуснеш нет от хола до кухнята ;D и да го показваш на гостите като полезно изкопаемо ;D

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става , да си пуснеш нет от хола до кухнята ;D и да го показваш на гостите като полезно изкопаемо ;D

Става,ако от хола до кухнята Ти разстоянието е 2км ;D ,тогава не е ясно,дали гостите въобще ще стигнат до кухнята ;D

То си е едва 20-ина суича разстояние x 10лв бройката+импулсни+захранване(поне 2)+FTP+кутии...............а за капак и дедо Боже,като щракне със светкавицата.... ;D

Редактирано от kallo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хуу мъ , не разбрах що да давам 120лв. за комплект стари МУЛТИМОДОВИ суич и конвертор по ДВЕ ВЛАКНА, като мога за примерно:

вариант1 - 2 броя 100Mbit SM BIDI 25км конверторчета за общо 60лв.

вариант2 - 2 броя 100Mbit SM BIDI 25км 4+1 портови суичета за общо 100лв

вариант3 - 2 броя 1Gbit SFP + 2 броя 5 port Gigabit суич за общо 140лв.

И това са все нови неща с гаранция и ДДС в цената (демек - 20% смятай за нас)

Не сме в UK тука е BG и отдавна спряхме да яден доматите с колците!

ПП. Не ме разбирай погрешно , не искам да те обиждам , а да ти отворя очите. Оспамил си всички сайтове с тази обява!

Редактирано от MiPSus

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП. Не ме разбирай погрешно , не искам да те обиждам , а да ти отворя очите. Оспамил си всички сайтове с тази обява!

Явно са ти много отворени очите,щом си видял мои обяви и в други сайтове.Единствено ТУК съм обявил горното!

Тези "стари МУЛТИМОДОВИ суич и конвертор по две влакна",се ползват на много места и ще продължат.След като се предлагат на пазара,значи има търсене!!!

Никой не Ти е искал 120-те лева!!!Пуснал съм обявата,за хора които ги интересува,а не такива като Теб,които СПАМЯТ чужди обяви!!!!!

ПП.Не ме разбирай погрешно,не искам да Те обиждам,а да Те сваля малко на земята,от където си и Ти(най-вероятно) и да Ти обясня,че никой не Те кара да ядеш домати,още повече пък с колците...все пак не Си хамстер...нали?,може би в UK има и такива,щом казваш,но тук сме в BG!!!

ПП2.Поддържам тона... >:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.