Jump to content

Търси Техник с опит с МикроТик


gbdesign

Recommended Posts

Предлага се работа за Техник. Става дума за човек имащ базови познания по електроника и електротехника. Работата е свързана със сервизиране на специализирано оборудване. Работното време е гъвкаво и често се налага да се работи в извън работно време, като естествено се заплаща. Предлагат се трудов договор и осигуровки върху пълният размер на заплатата. Част от работата е свързана с настройки на рутери МикроТик, като не става дума за висш пилотаж, а сетване на няколко IP мрежи, Wireless, NAT, Bridge, DHCP, Users и т.н. Кандидатите трябва да притежават и шофьорска книжка. Фирмата се намира в Източният край на гр. София. Често се пътува в чужбина, както и из цялата страна. Свободните места са няколко, тъй-като отдела е в процес на разширение.

Обявата не е моя, така че по-добре задавайте въпроси и изпращайте CV на mail: vasilDOTdimitrovETegt-bg.com

Селекцията ще става по CV и само предварително одобрените кандидати ще бъдат повикани на интервю.

Редактирано от gbdesign
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполага се че става въпрос за София?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... съжалявам че забравих да го упомена. Оправено е вече.

Редактирано от gbdesign
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
:) далечко ми е, пък и както обикновено не се споменава заплащане кой ще си даде зор да гадае...

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

навит съм ама нямам книжка ;D

стига да се изкарват поне 1200лв

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Казах поне 1200 лв това значи повечко за 150d лева си стискаме ръцете

(d=деци=10 за тея дето са пропуснали училище)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Става дума за техник, а не за компютърен експерт. Заплатата се договаря. Ако преценят че човека си заслужава парите, може да е и доста прилична. Също така има големи възможности за развитие. Всичко си зависи от човека. Ако преценят че човека просто "става", ще го назначат на 3 месечен трудов договор, за около 800 лв. заплата. След изтичането на този период или ще му предложат анекс, с който да остане на работа или ще му кажат чао. Всичко си зависи само от кандидата. Работата е свързана с много пътувания из страната и чужбина, за които до колкото съм запознат се плащат адекватни командировъчни. Във въпросният отдел, до момента, не знам някой да е напуснал по собствено желание. Пускането на обявата в този форум си е моя идея, защото вярвам че тук има достатъчно способни хора, които процесът на монополизация в Интернет доставчиците, ги остави без работа. Направлението в което евентуално ще започнат кандидатите е с потенциала да се разрастне до няколко стотин служителя, като се спазва йерархична схема, в която никой не отговаря за повече от 5-6 до 10 човека, а всяко по-горно стъпало е по-добре платено и така до многохилядна заплата. Във фирмата няма наши-ваши мой-твой хора и всеки минава през конкурс, като издигането му в йерархията е на база личните му способности и усърдие. Моята скромна полза от тази обява е, че ако се намери подходящ кандидат, по-малко ще ме занимават с настройки на рутери. Надявам се да бях достатъчно изчерпателен и евентуално полезен на някого.

Още се търсят хора. Стартовата заплата е 800лв. чисти след данъците. Брутната не знам колко точно излиза... май към 1000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познат ми каза че им е писал но отговор никакъв :) така че нещо не са много сериозни :)

Нека ми пише и на мен, тук, лично съобщение. До колкото знам, само един кандидат от форума се е свързал и е отишъл на интервю, но пък се оказа че не може да почне работа скоро, защото има още няколко месеца ангажименти към друга фирма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.