Jump to content

Благодарности на колегата от ReloadBG


Balthazar

Recommended Posts

Искам да изкажа благодарности на колегата от РелоадБГ и като да не повярваш и на полицията :) стана така че решиха да ми откраднат 27 Nano Station Loco M5 и няколко nano station m5 и с цялата си наглост да монтират до моята къща една от антените ми без дори да изтрият моите надписи по нея.. Сигнализирах в полицията заедно с документите на антените отидоха на място и се оказа че точно тази антена ми липсва гаранцията за нея но видях че от същата серия за другите имам обадих се на колегата в РелоадБГ който веднага съдейства сканира подпечата документа който ми липсва за тази антена и ми го прати така успях да докажа, че е моя а на полицията им трябваше една с която да може да се захване за човека който ми ги е отнел.

Искрени благодарности на колегата от ReloadBG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еб@хте ли го тоя?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завеждам дело в момента с граждански иск да видим кво ще стане пък ебането след това няма да му се размине така или иначе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен казус :)

Току-така не се крадат 27 NS. Намирисва на неуредени сметки :)

Колега, дръж ни в течение, че ми е интересно каква е съдебната практика по подобни казуси. То е ясно, че съда вярва на документи де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

на крадливо частно лице :) хехе клептоман, това си е чиста преднамерена кражба, набелязване на целите и :)масов сбор ...

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е фирма това лице "работи" нелегално за една фирма която за сега ще запазя в тайна преди това работеше за мен научи се да опъва кабели и да кримптва но ми се наложи да патувам до англия и когато се върнах от касата ми липсваха 2К както и той.. и Така същия този човек ми помагаше с монтажа на антените в един малак град в близост до Бургас . Всички антени който слагах с него липсват антените който монтирах след като го раскарах си седяха и които той не знаеше.. В последствие същия този човек решава да доставя интернет.. :) към една фирма под предтекст на шефа на фирмата "Той ми намира клиенти и т.н" лошо няма да са живи и здрави но виждам до нас монтирана антена с мойте надписи отзад на нея и моя почерк качвам се проверявам с позволението на хората разбира се и се оказва, че е моята после се свързвам с шефа на дадената фирма предоставяща интернет който с протокол за доброволно предаване връща още 3-4 антени в полицията като заявява че същото лице му ги предоставя.. Когато намеря 4-5 антени които са мои и шепа народ казва кой ги е сложил нормално е да си мисля че и останалите са в него.. :)

Не довършени сметки нямам с никой и никога не съм имал :) както също така и партии нямам :)

не обичам орташките работи защото никога нищо не се получава и никога нищо добро не излиза работя до колкото мога сам и до колкото средствата ми позволяват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блатазар,

вероятно си много прав, след като боса на другата фирма ти ги връща с прокол, без проблеми.

Евала на Reload такава сложна процедура и мигновенна реакция.

Ако бяха толкова коректни и с гаранциите, сервиза и цените (примерно в Тесалоники NSM5 е 50 евро с ДДС) щяха да номер 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване ,прати на твоя приятел Валентин много здраве от НАП скоро ще има гости в хранителния магазин ::)

А на Димо с които до скоро работеше ти , да си стои в Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боли го фара за НАП нямат за кво да го хванат или поне до сега не успяха :) и даначни и НАП и етк... него съдя в момента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блатазар,

вероятно си много прав, след като боса на другата фирма ти ги връща с прокол, без проблеми.

Ако бяха толкова коректни и с гаранциите, сервиза и цените (примерно в Тесалоники NSM5 е 50 евро с ДДС) щяха да номер 1.

така де

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.