Jump to content

Ремонт на два Alix-а и едно BSU MP11


Intel

Recommended Posts

Колеги някой занимава ли се да ремонтира Аликс (един от представителите за БГ ми отказаха - причина: нямало резервни части)? Проблема на моите два, е че преди 2 месеца след като мина една буря и удари жерето, като изгори всичката техника на него вкл. и двата аликса. Аликсите запалват но не буутват МТ от CF-картите. Пуснах ги през ком-а зареждат до биоса и така замръзват. Възможно е и да имат изгорели ланове не съм сигурен, но нямам време да ги тествам сега. Направих опит да ъпдейтна биос-а на единия но не се получи и вече и до биоса не стига и се отказах. Другото е BSU mp11 има нужда от Лан чип само. Предложете фирма или човек, който да ги погледне и евентуално ремонтира.

П.с. Аликсите са модели: 3с2, 3д2

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е лан-а на МР11? Направи качествена снимка. За аликсите не са те излъгали, но зависи какво им е. При такъв удар всичко можеш да очакваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

за аликс имам и лан чип VT6105M

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е лан-а на МР11? Направи качествена снимка. За аликсите не са те излъгали, но зависи какво им е. При такъв удар всичко можеш да очакваш.

Лана на МП11 е "LF-H52S". Всичко останало си му работи коректно не зная поради каква причина изгоря лана.

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.