Jump to content

elitcom


ANDONOV

Recommended Posts

За четиридест години не са ме лъгали така. Евала ако имаше още звания му давам герой на социалистическия труд 5-6 пъти и главен инструктор на лъжата в Народна Република България. Не мога да намеря думи да опиша колко гладко лъже. Не си давайте златните парички там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За четиридест години не са ме лъгали така. Евала ако имаше още звания му давам герой на социалистическия труд 5-6 пъти и главен инструктор на лъжата в Народна Република България. Не мога да намеря думи да опиша колко гладко лъже. Не си давайте златните парички там.

За какво ства дума освен да ни си даваме парите там .Може би ще ни кажеш къде да ги даваме ?

Около 20 000 как се връщат ? От гладно куче кокал взимал ли си ?

Со кротце со благо и со малко кютек :)

Редактирано от freenet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам такива амбиции

Ами честито с 20к си назад щом си такъв арабия(добродушен човек който обича да дарява опрощава).

Редактирано от freenet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно не си ме разбрал. имах напредвид че нямам амбиции да си налагам мнението. всеки може да си купува или продава от където си иска, щом парите са си негови. а дали съм толкова добродушен времето ще покаже.

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво са излъгали ? може да не са знаели. СЛУЧВА СЕ човек като се бърза така е. заведи дело и върни лъже-стоката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да ги пиша тук значи съм звънял звънял звънял наслушал съм се на обещания обещания обещания които се превърнаха в лъжи. просто споделям с вас горчивия си опит. за да ти задоволя любопитството NetworkPro за какво са излъгали купил съм станция за цифрова телевизия и сумати глупости около нея която не работи повече от 2 часа. в моите представи нещо което струва толкова пари трябва да работи повече или този които ги е взел да си го накара да работи. а не да не си вдига телефона с дни и все да е на почивка

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това е "случва се". Свържи се с производителя да ти прати работещ модул/софтуер/инструкции, съпорт по имейл и т.н. Успех с това пожелавам. А когато се върнат ония от почивка ги осъди за щети, пропуснати ползи, неспазване на договор за поддръжка и гаранция и т.н.

Каква марка е това оборудване? Отвори една тема във форума относно проблема, може да го подкараме.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч съм от мисълта че в България нема да могат да се намерят хора които да го подкарат ама представата ми за правене на бизнес не съвпада с отношението на хорицата от тази жалка фирмичка, също така си мисля че всеки един от вас прави и дава мило и драго за клиенти които му плащат 15 20 че даже и по малки суми на месец а тез измекяри за толкова много пари ме правят на маймуна вече 8 ми месец даже се учудвам сам на себе си че ги търпа толкова много явно остарявам

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Установих от опит че има по добър продукт от техния.

Има друга фирма която държи правата на китайския производител чиито клонинги те продават

ако искаш ми пиши и може да ти подкараме нещата.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.