Jump to content
  • 0

Routerboard 711G-5hnD to routerboard 411


deltoro

Въпрос

Здравейте, значи проблема ми е следния,имам от едната страна 711-ката като bridge,а от другата една 411-ка в station wds,до тук добре всичко работа нормално,но искам кам тази 711-ка да закача още една 711-ка в station wds,настройките ги правя същите като на другия station,обаче не мога да се connect-на,какъв може да е проблема,ще съм мн благодарен за отговри на моя въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Здравейте, значи проблема ми е следния,имам от едната страна 711-ката като bridge,а от другата една 411-ка в station wds,до тук добре всичко работа нормално,но искам кам тази 711-ка да закача още една 711-ка в station wds,настройките ги правя същите като на другия station,обаче не мога да се connect-на,какъв може да е проблема,ще съм мн благодарен за отговри на моя въпрос

Колега трябва да пуснеш 711-ката в режим "AP bridge" , но затова ти трябва левел 4 на МТ, а борда 711 е левел 3.

Решението в или смяна на борда с друг с левел 4 или да купиш левел 4 за настоящия борд.

Редактирано от Intel

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

или другиа вариант е RB711GA-5HnD 400 MHz CPU, 64 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L4, MMCX 169 лева с ДДС от sysnetbg Л4 може AP bridge и тогава може да си пуснеш 2 те 711 ки в station wds 411 е махаш или отива да служе някаде другаде вярно ;D

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.