Jump to content

Подробни указания от клиент :)


milenmitev

Recommended Posts

:D8)???

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много умно. Клиента дошъл да му свършиш работа и да си плати, а ти го излагаш. Това ми прилича на присмиване. Всички клиенти не могат да са технически грамотни. Ако бяха нямаше да ти донесат машината да свършиш работата. Аз лично предпочитам такова описание, дори и по-лошо, но да знам за какво става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На такъв клиент не знам как ще се угоди - въпреки двете антивирусни и местенето на снимките

Започвам да се чудя колко ли е пък е на пари вуйчото ???

нищо те пише за Офис пакет - щото и там нещата са сложни и за набора от пуснати езици и клавиатурни подредби ???

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или ще съпортваш (редовните въпроси, между другото), или няма да съпортваш. Избираш едното - и действаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много умно. Клиента дошъл да му свършиш работа и да си плати, а ти го излагаш. Това ми прилича на присмиване. Всички клиенти не могат да са технически грамотни. Ако бяха нямаше да ти донесат машината да свършиш работата. Аз лично предпочитам такова описание, дори и по-лошо, но да знам за какво става въпрос.

За да изложиш някого трябва да визираш конкретен човек. Тук няма поместени имена, телефони, местоположение.

Почетете позабавлявайте се а психоанализата я оставете на хората, който това работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да изложиш някого трябва да визираш конкретен човек. Тук няма поместени имена, телефони, местоположение.

Почетете позабавлявайте се а психоанализата я оставете на хората, който това работят.

конкретния човек е Клиентът (с главно К). Написано е собственоръчно и има подпис :). Ти би ли си познал почерка? Интересно ми е как би се почувствал Клиента ако види, че на написаното от него може да се смее цял свят? Не схвана идеята на поста ми, но това няма особено значение. Нямам намерение да влизам в спорове.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата Tsunami.

И при нас има невероятни бисери, но ги пазим за вътрешно-фирмена "консумация" :).

Както казват хамериканците, клиента винаги е прав - все пак те ни плащат сметките, за което си имат своите изисквания.

Колкото по-доволен е един клиент (пък било понеже си му сложил "A"-то в таскбара) толкова по стабилно е при тебе.

Трябва да се мисли и от потребителска гледна точка - той/тя има проблем и се обръща към нас за решение (за което си и плаща).

Редактирано от Networker

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА ХА ХА забравила е да напише , пусни миалната,прахусмикачката , просни дрехите и ги изглади. Това е в кръга на майтапа.

Сега обаче съгласен съм с колегите, тези неща не трябва да се качват защото клиента колкото и неграмотен да е. По тех. част по една случайност може да попадна тук , тогава е зле за теб колега :) минус един клиен но покрай него още колко може да загубиш? Ти си знаеш акъл не давам.

За това писах че ни трябва под раздел бисери. :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих похвалил такъв клиент , браво не всички разбират от компютри, Клиента може би е някои атомен физик и да разбира много в неговата сфера, но не е тръгнал из форумите да се присмива на тоз и на ония че не разбира от атомна физика , не подценяваите хората това е голяма грешка ::)

Редактирано от Anatoli

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.