Jump to content

Подробни указания от клиент :)

milenmitev

Recommended Posts

Вижте какво подробно и обстойно обяснение от клиент сме получавали :)

post-1281-0-15571500-1342770712_thumb.jp

:D8)???

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Много умно. Клиента дошъл да му свършиш работа и да си плати, а ти го излагаш. Това ми прилича на присмиване. Всички клиенти не могат да са технически грамотни. Ако бяха нямаше да ти донесат машината да свършиш работата. Аз лично предпочитам такова описание, дори и по-лошо, но да знам за какво става въпрос.

На такъв клиент не знам как ще се угоди - въпреки двете антивирусни и местенето на снимките

Започвам да се чудя колко ли е пък е на пари вуйчото ???

нищо те пише за Офис пакет - щото и там нещата са сложни и за набора от пуснати езици и клавиатурни подредби ???

Edited by NeTmAsTeR

Много умно. Клиента дошъл да му свършиш работа и да си плати, а ти го излагаш. Това ми прилича на присмиване. Всички клиенти не могат да са технически грамотни. Ако бяха нямаше да ти донесат машината да свършиш работата. Аз лично предпочитам такова описание, дори и по-лошо, но да знам за какво става въпрос.

За да изложиш някого трябва да визираш конкретен човек. Тук няма поместени имена, телефони, местоположение.

Почетете позабавлявайте се а психоанализата я оставете на хората, който това работят.

За да изложиш някого трябва да визираш конкретен човек. Тук няма поместени имена, телефони, местоположение.

Почетете позабавлявайте се а психоанализата я оставете на хората, който това работят.

конкретния човек е Клиентът (с главно К). Написано е собственоръчно и има подпис :). Ти би ли си познал почерка? Интересно ми е как би се почувствал Клиента ако види, че на написаното от него може да се смее цял свят? Не схвана идеята на поста ми, но това няма особено значение. Нямам намерение да влизам в спорове.

• Like 1

Съгласен съм с колегата Tsunami.

И при нас има невероятни бисери, но ги пазим за вътрешно-фирмена "консумация" :).

Както казват хамериканците, клиента винаги е прав - все пак те ни плащат сметките, за което си имат своите изисквания.

Колкото по-доволен е един клиент (пък било понеже си му сложил "A"-то в таскбара) толкова по стабилно е при тебе.

Трябва да се мисли и от потребителска гледна точка - той/тя има проблем и се обръща към нас за решение (за което си и плаща).

Edited by Networker

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

прави са Networker и Tsunami

до milen mitev - пусни на листчето един OCR и нещата са перфектни ;D

ХА ХА ХА забравила е да напише , пусни миалната,прахусмикачката , просни дрехите и ги изглади. Това е в кръга на майтапа.

Сега обаче съгласен съм с колегите, тези неща не трябва да се качват защото клиента колкото и неграмотен да е. По тех. част по една случайност може да попадна тук , тогава е зле за теб колега :) минус един клиен но покрай него още колко може да загубиш? Ти си знаеш акъл не давам.

За това писах че ни трябва под раздел бисери. :D :D :D

Аз бих похвалил такъв клиент , браво не всички разбират от компютри, Клиента може би е някои атомен физик и да разбира много в неговата сфера, но не е тръгнал из форумите да се присмива на тоз и на ония че не разбира от атомна физика , не подценяваите хората това е голяма грешка ::)

Edited by Anatoli

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"