Jump to content

Склад КСТ Плюс Варна


Recommended Posts

  • Администратор

Реално скритите цени са нож с две остриета, фирмата явно има политика за различните купувачи с цел печалба естествено, но е възможно да има по - малко купувачи, но не виждам какъв е смисъла, ако искаш да продаваш слагай цени, има много фирми които се интересуват от мигриране НО едва ли е толкова спешно че да се започне писане на мейли по всички фирми и едни дълги разговори, а друго е ако видиш цената тя вземе че ти хареса (и си направиш калкулацията) и се звъни за сделката, ама така ... малко тъпо става, ще ме извинявате за израза.

И аз се интересувам, ама няма да пища мейли нито да звъня... таргет групата е объркана просто.

  • Харесай 1

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека напишат цените в долари тогава, всеки ще си сметне +- 5 стотинки като погледне курса на долара. Явно не е това причината.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто в бг не сме дорасли на първо място.

И на второ но не по важност , както няма и средна класа, така и няма "средни" ISP , останахме само малки кокошкари за които 100 броя са много и големите играчи при които сделката е голяма и много трудна.

Затова КСТ са продали GEPON на македонци - българи нема :) .Едните си "внасят" на контейнер , а другите не ни понася щото 1000 ONU +2 OLT няма как и от къде да ги платим.

Извода всички го знаем - всичко е изгубено. Единствените които могат да си спасят пазара са самите търговци, като реализират схема за продажба и внедряване на GEPON продуктите , така че да са достъпни и за нас селските оператори. Ако ше купувам 1000-2000 нали се сещате че няма да е от кварталния магази, ното ще е по цена от менюто му :) сори >:D

А иначе , ето така се прави: http://shop.nag.ru/catalog/09795.SNR

Редактирано от MiPSus
  • Харесай 2

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен не е проблем да пратя имейл но си запазвам правото да е написан за една минутка пък както искат да го разбират фирмите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора ,нека се порадваме на 'бисерите' които си написал.Една молба ейде дай още един пост за 'великата' Ви сделка с макетата .

Моля . За човек който Има аватар обаче няма лице , няма име , няма нищо във подписа си - тлф.,е-мейл,скайп и е на 2012 години , имаш прекалено изискан стил на обноски.Нормално е да получаваш това което получаваш.

За всички останали които се интересуват от цени - моля изпратете ми на лични празен е-мейл.На този принцип доста хора от форума са се сдобили с покани към един сайт с ограничена регистрация - значи работи - за тези които наистина се интересуват .Freenet може би си търси тема за заяждане или пък скучае в неделя сутрин - моля те човек не ми пращай нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.