Jump to content

проблем с линк или някой ми прави мръсотия.


Recommended Posts

ето и снимки 5590 e моето а другото 5270 незнам как излиза с същя мак и име кадето а ап то вижда доста такива простоти от 5000 до 5200

post-686-0-80898100-1341486985_thumb.jpg

post-686-0-14122600-1341486995_thumb.jpg

post-686-0-56910100-1341487018_thumb.jpg

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

малко разяснения ще е добре да напишеш кое е твоето радио , честоти и т.н. , снимките от къде са сканирани , какво става при промяна на ссид , смяма на мак честота , остава ли двойник, при спиране на радиото какво остава в ефир , евентуално сканиране и с убнт е добре да направиш да погледнеш и честотния спектър.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойто радио е на 5590 и се вързва на -57/-56 ccq 100/70 300/240 на единия канал е само проблема цця то играе постояно от 50 до 85 процента

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Размени ли поляриациите ?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Публично или скрито SSID е твоето?

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

публично си е и се вижа както навсички други можели ублачвателя да се е скапал сканирах с други устриства няма проблем с ефира

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особености на N линковете са това. иска много зор да се подкара нормално и при най-малкия шум сдухва. за 200 леа толко.

ако ти трябва трафик (тоест 80+ мегабита) микротик не е решение. ще счупиш маса пари, нерви (твои и клиентски) и време.

Ако не можеш да си позволиш 20-30-40к за релейки значи не ти трябва толкова трафик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особености на N линковете са това. иска много зор да се подкара нормално и при най-малкия шум сдухва. за 200 леа толко.

ако ти трябва трафик (тоест 80+ мегабита) микротик не е решение. ще счупиш маса пари, нерви (твои и клиентски) и време.

Ако не можеш да си позволиш 20-30-40к за релейки значи не ти трябва толкова трафик.

така тоя линк до тук 1500 лева карти итх антени 1.4 микротици но май единиа ублачвател е в г??а като доидат другите ще тестваме иначе си прави 180 уплоуд на 7 мс но РХ го няма никакво Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

да и това пробвахме

и какво се получи като ги смени и как ги смени първо от едната страна и после от другата или и двете едновременно ? промени ли се проблемната поляризация или пак същата си остана ? Ако са се променили при някое положение , трябва да елиминираш съответно облъчвател, кабели или борд на съответната страна.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.