Jump to content

Курсова работа "безжична IP мрежа"


Kole_kn

Recommended Posts

Велин, от коментари като твоя само може да му се пригади на човек. Вместо да си напрягаш мозъка за да измислиш как да злепоставиш някой, опитай се да помогнеш, чувството е по-приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велин, от коментари като твоя само може да му се пригади на човек. Вместо да си напрягаш мозъка за да измислиш как да злепоставиш някой, опитай се да помогнеш, чувството е по-приятно.

Не виждам нищо нередно в коментара на Велин. Как искаш да ти се помогне, Kole_kn - Велин да седне да ти напише курсовата работа, или някой друг от форума?

Вярвяй има голяма разлика между това, да си сглобиш сам дипломна работа и това, да представиш преписана такава. Виждал съм дипломиран "инжинер", който не знаеше с колко бутала е двигателя на камиона, който беше в халето за ремонт, но иначе се водеше началник на майстора, който го ремонтираше. Следващата година майстора все още си беше там, но инжинера вече беше друг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ясно е че тая курсова работа няма да я бъде. Хвани се на бас с преподавателя на 100 евро, че ще изкараш изпита >:D

Редактирано от netlamer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам, ако си избрал такава специалност да следваш (предполага се, че ти е интересно), как се стига до това неразбиране на материята.

Накрая се хвани и напиши каквото ти дойде в главата - все за 3 ще има :)

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

модерното поколение не иска да знае и не иска да дава

иска само да се облагодетелства и то колкото може повече по възможност на чужд гръб


тотална разлика студент пак пише ама и разбира

темата се завъртя в уточнения не в разяснения

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегите са ти отговорили много добре но аз на твое място бих пробвал да сменя Cisco 7603 Router с нещо по яко това е много слабо.За кабели пробвай да сложиш усукана 10 ка.Тя определено ще ти свърши работа .И последно което искам да те посъветвам смени си профила на обучение. Знам 4е бирата и копоните са по яки но сори.

П.П. кабела трябва и задължително 5 квадрата но от онея цветните 4е те пове4е прекарват .И последно не те ли беше срам да постнеш такава тема ?

Иако питаш мен ти не си запънал ти направо си се осрал яката, ходи си плати да ти направят курсовеата. Срам Българио срам от такива като теб.

Здравейте отново, запънах се на едно място, значи. Можете ли да ми кажете какво окабеляване трябва да ползвам между всеки от компонентите, ако може точното им наименование благодаря.

В работата ще ползвам:

Маршрутизатор (router) - Cisco 7603 Router—CISCO7603

Мрежов Комутатор (SWITCH) - Switch TP-Link TL-SG1016D, 10/100/1000Mbs 16Port

Непрекъсваемо захранване (UPS) - Liebert GXT3 On-Line UPS, 500-3000VA

Toчки за достъп (Wireless Access points) - Едимакс безжичен N access point, EW-7416APN

Абе колега ти не знаеш с къв кабел бачка рутера седнал си да правиш курсова работа, препоръчвам ти квадрат и половина но виж все пак каква е консумацията. ::);D ;D

Редактирано от sftt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДО последния коментар и всички подобни:

Добре колеги нужно ли е да давам на всеки обяснения които са лични, вместо да ме съдите веднага ? Курсовата работа е на приятелката ми която е закъсала с изпитите и ме помоли да и помогна, преди да почнете пък нея да съдите, помислете защо ли не разбира материала и е закъсала. Много неща може да се объркат в живота, да забременееш, здравословни проблеми, финансови проблеми "живот". А колкото до мен, особено с коментара за бирата и прочие, колега аз не знам какво е "студентския" живот, записах се задочно и работя в забравена от бога община за 300 лева, за да мога да си платя семестрите и да изведа гаджето си на заведение без да се срамувам. Уча икономическа специалност и пак се навих да помогна въпреки, че нищо не разбирам, такаче до всички, които ми помогнаха с полезната информация и жокери, благодаря ви, с вашата помощ момичето има 5-ца. А до останалите коментари.... недейте да съдите човек, като не знаете нищо за него.

П.П. Не ме е срам.

Редактирано от Kole_kn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виш не си първия нито последния който е имал и има проблеми .Извиненията в живота са като гъза (с извинение) на всеки му мирише но всеки си го носи оправдание за желание да учиш няма аз какво да ти кажа и моета приятелка учи за строителен инж. но след 12 часов работен ден учи. Всичко е въпрос на желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не знаеш какъв е проблема не ми обяснявай, както казах благодаря за информацията помогна и се справих, просто ме издразни, че съдите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Като не знаеш какъв е проблема не ми обяснявай, както казах благодаря за информацията помогна и се справих, просто ме издразни, че съдите ...

Между съдим и сме стриктни има разлика,

теб би ли ти било приятно утре да те уволнят заради някое пишлеме,

с кило амбалажна хартия (да се чете дипломи)

което не знае как се пише молба примерно,

Или още по актуалната тема напоследък "изучил лекар",

който не прави разлика между аналгин и антибиотик.

Приятен размисъл.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Велин, от коментари като твоя само може да му се пригади на човек. Вместо да си напрягаш мозъка за да измислиш как да злепоставиш някой, опитай се да помогнеш, чувството е по-приятно.

И на мен ми се гади от измамници с незаслужени дипломи, е затова сме на този хал, нищо лично.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.