Jump to content

Търся спешно USB Wi-Fi с Ralink RT2571WF чипсет


Recommended Posts

Стига да е работещ, ще го взема.

При мен няма да се товарят, щото данните които минават през тях ще са символични, но 24/7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно ...

Намерих няколко устройства, но ми трябват още бройки. Ако някой може да помогне, ще му бъда много благодарен...

Моля и някой админ да ми промени заглавието... тоест да смени атероса с Ralink RT2571WF. Благодаря предварително.

редактирано

Трябва ми спешно 1 бройка. Мога да платя за нея 50 лв. Върши ми работа и TP-Link чиито надписи са 1х1 с тези на снимките:

post-515-0-70875600-1351612002_thumb.jpg

post-515-0-09856900-1351612007_thumb.jpg

Редактирано от Mupo neTkoB
молба
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ако светодиода му свети в червено а не в зелено, вероятно е същото... важно е да е ver.2 че по-новите са с друг чипсет. Трябва ми спешно. Ако някой има и иска да го продаде, да ми пише на лични да му пратя данни за куриер.

Още една бройчица се търси спешно... :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако светодиода му свети в червено а не в зелено, вероятно е същото... важно е да е ver.2 че по-новите са с друг чипсет. Трябва ми спешно. Ако някой има и иска да го продаде, да ми пише на лични да му пратя данни за куриер.

Още една бройчица се търси спешно... :wacko:

Нали взе от мен една бройка? Не ти ли свърши работа? Или търсиш още....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още бройки търся... ::)

Да ти дам жокер - адаптера който взе от мен съм го купувал от Комелсофт.

Провери дали нямат изостанали бройки... я в магазина или в централния им офис където е и склада им. ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма из търговската мрежа, преди време проверих всичко, но няма... Само на втора ръка се намират, макар и трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мен един жокер. Може и да се разминеш с около 20 лв на бройка. Във Вали има Edimax EW-7318UG. Не знам дали съм уцелил някаква версия, но съм отварял такова и чипа мисля е същия(Ralink RT2571WF). http://www.wikidevi....ax_EW-7318Ug_v1

http://www.vali.bg/?...4=&article=1682

Провери и пиши какъв е резултата. Т.е. дали съм ти бил полезен с инфото.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно ...

Имам нужда от още няколко бройки. Ако някой желае да си подмени старият Ralink с нещо по-съвременно поддържащо 802.11n сега е момента.

Редактирано от gbdesign
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.