Jump to content

Купувам малка мрежа или съдружие (200+ юзера)


Recommended Posts

Приключих дейност и си търся занимавка. Бих купил съществуваща мрежа (без wireless ptmp) или някакво съдружие.

Предпочитам някой лан кошмар със конкуренции. Ако ще е дял от мрежа пари не давам. Мога да участвам с релейки,

3550-24FX, маса артисала оптика 96,72,48,24 и т.н. Билинг, шейпър и етк + работата за да стане мрежата продаваема

поне в обозримо бъдеще.

Нямам интерес за мрежи със стойност над 100к (реална или не).

нула-осем-осем-седем 613927

Милен

mile at svogelan dot net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми имам за 200 клиента техника за влакно в къщата... ко да я права? Да я продам я зема 20-30к, я не. Релейки има... и тех така. Ракове, pdu-та, сървъри... Не че толко ми се бачка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доброволно или "насилствено" приключи дейността - ако не е търговска тайна?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сдаваме от 1-ви. нямам си занимание и ме яде отвътре да направя някоя мрежа с 200-300 юзера на FTTH.

Така или иначе ми е останала техника...

Ако не ще продавам техника няколко месеца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

хехе, честито :)

Дай да започнем някъде от нулата. Ама аз от 4 години търся къде и още не съм открил.

Да ти кажа, май не си заслужава нервите и времето , освен 100-на клиента - ей така да чешем крастата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми дай да измислиме нещо някой ден. То и без това ще е за 2 години макс. След това ако я направим кадърно ще продаваме пак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти би ли го купил за 70к? Реално мрежата им е трагична. Няма пренос... няма нищо. За 300 абоната.

Водили сме разговори иначе. Бях навит, но на мен лично цената не ми харесва. Ако не ми е за препродажба аз не бих дал и 20к за подобна мрежа. За препродажбата можеше, но не е сигурно дали щеше да остане +.

Само за вдигането и на крака (понеже знам района) ще отидат 50к за релейки, 20к за оптика и още 20к за медии, кутии, работа... При тази стойност на нужното за да се дигне на крака нема избиване. Дори и да я продадеш после си 0:0.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако.... се намери оптимист да даде 70к за безкраен лан в труден район без сигурен пренос до града и нужна минимална инвестиция от още 70к за да влезе в поне 2010-та година мрежата... аз ще му стана абонат, но ме съмнява в днешно време да има оптимист да му стъпи в крайна сметка 500 кинта клиента и да работи поне 6 месеца на тотална загуба (което ще натовари с още 100лв цената на придобиване). За финал да се бори с мотивирана конкуренция и срещу услуга 15-тина лева нет+tv. Пожелавам им успех.

пп Все още могат да хванат влака с разумна цена. С удоволствие бих ги препродал за да изкарам 30-тина к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Миле хвани го нашия раьон кабеларката няма подръжка другите 2 доставчика са тип що годе

от кръгла нула да тръгнеш пак ще ги заболи

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.