Jump to content

Отзиви за Samsung Galaxy Note


Recommended Posts

Колегата се гласи да го купува, обаче така и не намерихме някой който да го притежава и да сподели. По форумите се пишат за много проблеми с диплеят му и направо звучи трагични при положение, че телефона си е 1000лв. Според мен е супер от гледна точка на характеристики е малко е големичък но пък това си има и удобства при работата с него.

http://www.samsung.com/bg/consumer/mobile-phone/mobile-phone/smart-phone-old/GT-N7000ZBAMTL-spec

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да се обижда колегата ама тази марка за телефони не ги харесвам. аз лично ползвам ХТЦ сенсейшън и е със сродни характеристики. единсвено батерията не може да издържи на напъна (около 2 часа разговор дневно) и се налага зареждане всяка вечер

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заслужава си парите, взима ти от времето но като си избереш свестни апликейшъни ти върши гигантска работа.

не го дръж в джоба на панталона си

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

без да се обижда колегата ама тази марка за телефони не ги харесвам. аз лично ползвам ХТЦ сенсейшън и е със сродни характеристики. единсвено батерията не може да издържи на напъна (около 2 часа разговор дневно) и се налага зареждане всяка вечер

Не мога да се съглася с теб...

Преди ползвах HTC Desire сега съм със Galaxy Nexus и съм доста доволен от samsung-а.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той още не го е купил точно защото е самсунг, като цяло е много алергичен към въпросната марка и то има и защо. Обаче нещо не намерихме достоен опонент на тази плочка. Аз лично преди време бях с HTC и не бях останал с добро впечетление може би заради win-са но като цяло много слабо представяне. Нокия ги отписваме категорично и то остана сонито на което той е голям фен но в последно време и те нещо много дръпнаха на зад.

п.п. той много го хареса предимно заради батерията тъй като постоянно говори и ползва 3г то. В момента нокия та му има 2 батерии :D . Но онзи ден го изтърва и започна да спира доста често телефона и се налага да го спира от употреба.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Наскоро го държах и мога да кажа, че е доста приличен телефон :)

Сега ще кажа на моя приятел да драсне някой ред за телефона във темата :)

Но също и HTC пуснаха доста нови модели на пазара който по параметри не са никак зле.

Иначе телефона е доста по голям, сравнение със моя Nexus.

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Имам Galaxy Note от почти два месеца. Не мога да кажа дали си заслужава парите, защото моя беше безплатен. По въпроса със display-а - не, няма никакви проблеми. Цветовете по-реалистични от на Galaxy S, S2 въпреки че самият display е със същата технология. Четенето на текст от книга или от website изглежда страхотно и не се виждат pixel-и. Също така е с най-високата резолюция в света.

Два неща които аз лично намирам за проблемни:

1. Както всеки един телефон на Samsung така и моя Note е направен от пластмаса. Разбирам че това е маркетингова стратегия, за да излезе по-ефтин на производителя и по-лек, като цяло, за клиента, обаче изглежда лесно уплив и в първия момент имаш чувството че държиш детска играчка или нещо направено от конструктор Lego. Това мен лично не ме притеснява защото аз си плащам застраховка и ако се счупи получавам нов.

2. Слушалките са много неудобни.

Аз използвам почти всичките му функций, вклиучително и писалката.

Ако имате някакви по-специфични въпроси питайте на воля!

Това сигурно сте го виждали много пъти, но все пак.....

Един австралиец който отговаря на въпроса дали телефона е практичен

[media=]

  • Харесай 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то почти всички са от пластмаса, а за слушалките той никога не ползва оригиналните поради други причини :) Четох, че имало много дефектни бройки с дисплея и ако не го върнеш до 3 тия ден не ти го подменят което значи - сервиз или с 2 думи гледай си работата.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е реакцията на хората когато те видят да ползваш най-оптималното устройство от всички телефони и таблети на пазара ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето ме питат дали това е телефон, и искат да играят Angry Birds или да си пъснат филм. Като си го купих две седмици след това не сам си вклиучвал компютъра, защпото повечето неща които правя на домашния ми комп мога да ги правя и на телефона ми. Бързо се свиква с големината и като трябва да правя нещо на сестра ми на iPhone-a (например) ми се струва.....малък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само в България, но тука има доста от проблемните. Значи като цяло се говори за няколко типа проблем но на кратко се разделят на 2

софтуерен и хардуерен. Софтуерния би трябвало да са го оправили или скоро ще стане изразява се в това като се гледа филм с по малка резолюция и намален контраст в тъмно помещение на черен фон прави мизерии. Хардуерния е основно с проблемни матрици жълто/розово петно на екрана или черти или изгорели пиксели. Като цяло мен много ме вдъхновява машинката макар, че и аз както колегата ми съм доста резервиран към въпросната марка. Може би ако не се занимавахме с електроника и ремонти нямаше да е така но какво да се прави. Днес се оказа, че ще има проблем със закупуването от глобъл но мисля, че ще се оправят нещата. По отношения на размера лошото е че почти всеки от нас ползва поне 2сим карти някой и повече и при положение че този е толкова голям и заема единия джоб то не остава място за друг телефон там, а и аз лично не бих искал да слагам до него други предмети все пак не е някой телефон за 1лв.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втория го пускаш през един гсм гейт (voip), все си мисля, че с тая машинка ще използваш план с Интернет

Разочарованието от лошото качество, остава дълго след удоволствието от ниската цена..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За тези на които им е интересно преди една седмица излезе ICS Update. Направих тест с Quadrant Standard и изнендадващо резултатът е по-нисък.

Gingerbread

post-2542-0-05420100-1339097193_thumb.pn

Ice Cream Sandwich

post-2542-0-15420900-1339097324_thumb.pn

Работи значително по-бързо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.