Jump to content

Къде се продава това ???


RudY-ElectriC

Recommended Posts

Здравейте, искам да помоля за нещо, ако някой знае от къде може да се купят такива профили

нека сподели, изрових гугъл но без успех

post-274-0-48932300-1337433433_thumb.jpg

  • Харесай 1

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Перфориран винкел в железарията,

или ако не намериш, продават се едни гаражни лавици,

тип сглоби си сам, със същият перфориран винкел бонус рафтове.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфориран винкел в железарията,

или ако не намериш, продават се едни гаражни лавици,

тип сглоби си сам, със същият перфориран винкел бонус рафтове.

За тях се сещам, продават ги из метро, ама те са много слаби винкелчета а тия от снимката са сериозна стомана, а пък и на мен ми трябва сериозни профили и накрая ще си купя нормален винкел и ще дупча с дрелка :)

Благодаря ти все пак за предложението.

П.С. цялата схема беше че трябвало да напиша в гугъл "ПЕРФОРИРАН ПРОФИЛ" ще падна е кво ли не писах ама това не се сетих, една дума "ПЕРФОРИРАН"

Все пак ме насочи в правилната посока, благодаря за което още веднъж.

Редактирано от RudY-ElectriC

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една фирма за производство на табла в Бургас.. собственика е от Айтос.. аз при тях си давам размери и си правя сам раковете.. или си правя рамката... или си ги хваштам за стените с дълги шпилки.. и това може да се направи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една фирма за производство на табла в Бургас.. собственика е от Айтос.. аз при тях си давам размери и си правя сам раковете.. или си правя рамката... или си ги хваштам за стените с дълги шпилки.. и това може да се направи...

Признавам хвана ме, :) именно за направата на рак ми трябват. другата седмица ще гледам да измислим нещо да се видим да пием по една бира :)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо толкова "нерви", а не ползваш стандартен рак?

Чак пък нерви, прави ми кеф да си правя сам нещата, наясно съм че няма да стане по красиво от купешко :)

Идеята заради която се прави тоя рак не заслужава инвестиция за фабричен :)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Преди време попаднах в Рим на едни дето продаваха ракове и отворени рамки

проблема е транспорта ако ги взимам оттам.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Аргоконтар продават релси 40U по 43 лв.едната

От арго контар съм си поръчал релсата която е с квадратните отвори, за това ли споменаваш щрак

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вече е нямат предлагат друга вместо нея.Питай ги по телефона

Ами те не са ми отговорили за тая, вероятно ще сменим поръчката, щом казваш че я нямат,

пък и квато и да е друга само да е такъв тип с квадратните отвори да могат да пасват ония проклети крепежи дето не знам що са толкова скъпи :)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая фирма в Бургас ми прави 2 метра шини с квадратните отвори.. за 5 лв на метър.. взех си 20/40 профил половин час разане и заваряне и за около 40 лева си направих отворен рак 40U.. успех колега :)

  • Харесай 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.