Jump to content

Купувам Флаш чип winbond 25Q64BVFIG


danielskiii

Recommended Posts

Купувам Флаш чип winbond 25Q64BVFIG

Цена:По договаряне

Гр.Варна

За Контакт :Skype:daniel_15_8

Редактирано от danielskiii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чипа дето е вътре в тях са пише много ебано .............. програматора струва 1.5 к а пък тоя чип който купувам мога да го пиша с дъно като сложа жиците на мястото на Биос чипа играе много бърз програматор 300к в сек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама, но и на мен ми е интересно - какво в крайна сметка се оказа, че са им направили и как.

През jtag не става ли да се налее bootloader-а и после от него по tftp самия firmware.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чипа дето е вътре в тях са пише много ебано .............. програматора струва 1.5 к а пък тоя чип който купувам мога да го пиша с дъно като сложа жиците на мястото на Биос чипа играе много бърз програматор 300к в сек

Разполагам с нужния програматор. Чипа не мисля че е много евтин. И да го намериш мисля че ще е около 15лв (съпоставям с биоси цената). Сам си прецени дали си заслужава. Ако прецениш че не, ще договорим цена за бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай един скайп да поговорим :) чипа съм го намерил за 6 лв на бройка и това е до 10 бр над 10 още надоло :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

е в крайна сметка не писахте ли на убнт или просто това е добре дошло за тях :) врътка да има

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата даже е пращал нанота на убнт и ония са праят на чук 3-теми напраих да искам файловете и след 2часа темите изчезваха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С клониране от здрав device няма ли да стане?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се edit-не image-а преди да се налее или дори след това.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.