Jump to content

Въпросниците на КРС


Recommended Posts

Здравейте колеги да знаете кога е крайния срок за подаване, че нещо май закъснях и колко време мога да закаснея най много, и някой попълвал ли е новия че нещо ми се вижда много скапан и немога да му разбера половината неща благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайния срок за предоставяне в КРС на информацията за отчет на дейността през 2011 г. е 01.03.2012 г.

Редактирано от Intel

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сам се позабавил :) трябва да им го пусна утре :) че незнам кви са последствията ама не искъм и да разбирам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Balthazar не се яби. Просто ги чакай да дойдат. Щом си пропуснал срока така и така ще олекнеш с минимум 500 кинта.

Аз също "забравям" и е ясен вече случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закъснението и както всичко друго при тях струва или 500 лв. или 5К лв. или 50К лв., зависи от големината на фирмата и къв е кефа на тоя дето си сформира цената :)

В нашия край под 5К незнам да има писана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм закъснял 2 дена :) както и да е още вчера им ги пратих и днес ми отговориха следното :)

Здравейте,

Информацията е успешно получена в КРС – в случай на необходимост от корекции/уточнения по нея ще се свържем с Вас допълнително.

Бих искала също така да Ви информирам, че на 23.03.2012 г. КРС изготви напомнителни писма до предприятията, които не са предоставили информация към тази дата и СКАЙНЕТ 2011 ЕООД също е адресат на такова писмо. В случай, че все още не сте получили напомнителното писмо, то не би следвало да изпращате отново Вашата информация, след получаването му по пощата.

С уважение,

Катя Дончева, Главен експерт

Отдел „Проучване и анализ на пазара

на електронни съобщения”

Дирекция „Пазарно регулиране”

Комисия за регулиране на съобщенията

тел.: 02 949 29-38

e-mail: kdoncheva@crc.bg

www.crc.bg

Не виждам да са злонамерени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закъснял си 1 месец и 2 дни.Срока е 1-ви март.И при мен не бяха злонамерени, но си ми ги написаха 5-те К.

Редактирано от ilian ivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип трябва да ти дойдат на крак едни ухилени господа и ти съставят акта в твое присъствие, после имаш време за обжалване (30 дена - толкова беше при нас) и чак след това плащаш.

По принцип актовете не са края - ние сме събаряли 2 акта до сега в годините, все за по 5К, но преди 2 г ни глобиха вече с 700 лв. пак за забавяне на отчет.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.