Jump to content

Въпросниците на КРС

Recommended Posts

Здравейте колеги да знаете кога е крайния срок за подаване, че нещо май закъснях и колко време мога да закаснея най много, и някой попълвал ли е новия че нещо ми се вижда много скапан и немога да му разбера половината неща благодаря предварително :)

Крайния срок за предоставяне в КРС на информацията за отчет на дейността през 2011 г. е 01.03.2012 г.

Edited by Intel

Значи сам се позабавил :) трябва да им го пусна утре :) че незнам кви са последствията ама не искъм и да разбирам :D

Balthazar не се яби. Просто ги чакай да дойдат. Щом си пропуснал срока така и така ще олекнеш с минимум 500 кинта.

Аз също "забравям" и е ясен вече случая.

Закъснението и както всичко друго при тях струва или 500 лв. или 5К лв. или 50К лв., зависи от големината на фирмата и къв е кефа на тоя дето си сформира цената :)

В нашия край под 5К незнам да има писана.

Измисли си нещо читаво и доказуемо.Иначе няма спасение.На мен ми бяха написали 5000лв. за 2 месеца закъснение.

Е аз съм закъснял 2 дена :) както и да е още вчера им ги пратих и днес ми отговориха следното :)

Здравейте,

Информацията е успешно получена в КРС – в случай на необходимост от корекции/уточнения по нея ще се свържем с Вас допълнително.

Бих искала също така да Ви информирам, че на 23.03.2012 г. КРС изготви напомнителни писма до предприятията, които не са предоставили информация към тази дата и СКАЙНЕТ 2011 ЕООД също е адресат на такова писмо. В случай, че все още не сте получили напомнителното писмо, то не би следвало да изпращате отново Вашата информация, след получаването му по пощата.

С уважение,

Катя Дончева, Главен експерт

Отдел „Проучване и анализ на пазара

на електронни съобщения”

Дирекция „Пазарно регулиране”

Комисия за регулиране на съобщенията

тел.: 02 949 29-38

e-mail: kdoncheva@crc.bg

www.crc.bg

Не виждам да са злонамерени :)

Закъснял си 1 месец и 2 дни.Срока е 1-ви март.И при мен не бяха злонамерени, но си ми ги написаха 5-те К.

Edited by ilian ivanov

По принцип трябва да ти дойдат на крак едни ухилени господа и ти съставят акта в твое присъствие, после имаш време за обжалване (30 дена - толкова беше при нас) и чак след това плащаш.

По принцип актовете не са края - ние сме събаряли 2 акта до сега в годините, все за по 5К, но преди 2 г ни глобиха вече с 700 лв. пак за забавяне на отчет.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Оправих се говорих с тях разминах се само с предопреждение да не се повтаря :D