Jump to content

Избиране на Access point


Октодиан

Recommended Posts

Здравейте.Моля да ми помогнете с избора с Аксес поин та .Значи имам 24dBi Parabolic Antenna for 2.4GHz Vesuvius,искам да си купя Аксес поинт и да го използвам като клиент от растояние 5км до 10мб ....Незнам какво да избера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

В днешно време, всяка една сапунерка поддържа такива скорости,

за 70лв ТОВА ще му трябва само един пигтеил пластмасова кутия и захранване

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е карта това е борд който става за всичко,стига да умееш да го настроиш.

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

продукта няма и 2-3 месеца и мъчно ще го намериш втора ръка а и не струва хиляди

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Моля да ми помогнете с избора с Аксес поин та .Значи имам 24dBi Parabolic Antenna for 2.4GHz Vesuvius,искам да си купя Аксес поинт и да го използвам като клиент от растояние 5км до 10мб ....Незнам какво да избера

Не си казал към какво трябва да се закача (какъв вид устройство е AP-то и с каква антена)?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си казал към какво трябва да се закача (какъв вид устройство е AP-то и с каква антена)?

Е как да не е казал? Има антена, разстоянието е 5 км, пък каквото хване :)

Човека на прави разлика между карта и борд, вие още малко ще го посъветвате и скрипт да пише.

Нека да си вземе една такава (даже някой във форума продаваше нещо подобно) или такава кутийка и едно кабелче за антената, да се върже където си е намислил и да си свирка. Тия устройства поне са железни и не струват много пари.

С две WL 5460 навремето прекарвах интернет от 12 км без проблеми и още ги ползвам за крайни клиенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам като си купя да купя най-добрия за мен парата не е важно......

Искам като си купя да купя най-добрия ,за мен парата не е важно......

Искам като си купя да купя най-добрия ,за мен парата не е важно......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

като няма значение парата

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък с TL-WA500G на 5 км малко с зор ще стане работата,ако ползва TL-WA5110G този модел поне има настройка за ACK.

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ACK е периода в µs в който комуникират устройствата

http://www.air-stream.org/ACK_Timeouts

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам като си купя да купя най-добрия за мен парата не е важно......

Искам като си купя да купя най-добрия ,за мен парата не е важно......

Искам като си купя да купя най-добрия ,за мен парата не е важно......

Ами като няма значение парата, що си тръгнал от антената? После, има и значение другото устройство, отсреща на тия 5 км какво е. Дай малко повече информация. В този форум има доста кадърни люде, които могат да ти дадат доста полезна информация. Знам, защото и на мен са ми помагали.

Малко извън темата: Поставя се интервал след точка, двоеточие, многоточие, въпросителен знак, удивителен знак, запетая, точка и запетая, дясна кръгла, квадратна или ъглеста скоба, затварящи кавички, а не преди тях!

И не е нужно да повтаряш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.