Jump to content

Интернет и телевизия от Вестител опит с тях?

dumfree

Recommended Posts

В момента проучвам как стои въпроса с доставката на интернет и телевизия в София кв. Горна баня. И виждам, че Вестител предлагат интернет и телевизия на не лоши цени. Някой има ли впечатления от тях, защото с google нещо не ми се отдава да намеря отзиви за тях?

За краен клиент, по-добро от ТВ на Вестител, в БГ не съм виждал. Говоря като качество. Най-гледаните програми вървят на 5+ мегабита стриим MPEG2.

Като цена - лелеее.... тия си мислят, че парите са като природният газ - никнат от земната кора.

Жалко, че тази готина и качествена услуга вероятно скоро няма да я има. Бъдещето на Вестител е много неясно, осбено след очакваните промени в доставката на природен газ.

Ако Вестител ти доставят услугата - ще си доволен, въпреки мудната поддръжка която мисля, че рядко ще ползваш.

Ако ти го доставя някой друг доставчик, надявай се да си близо до оптиката и доствачика ти да е отговорен, както и админа му да е много в час с тоя тип телевизия.

Телевизията им наистина е добра сравнена със останалите. Иначе е скъпа ... Относно интернета според мен са много зле , твърдя това като администратор на поне 3 различни доставчика в БГ. И на трите места проблемите са едни и същи. Често прецакват нещо при профилактиката си и после по 1 седмица се убеждаваме къде е проблема. Много слаба подръжка като цяло и най честия отговор който чуваме е проблема е само при вас и никой друг не се е оплаквал

---

I am here: http://tapatalk.com/map.php?r54o2f

• Like 1