Jump to content

Интернет и телевизия от Вестител опит с тях?


Recommended Posts

В момента проучвам как стои въпроса с доставката на интернет и телевизия в София кв. Горна баня. И виждам, че Вестител предлагат интернет и телевизия на не лоши цени. Някой има ли впечатления от тях, защото с google нещо не ми се отдава да намеря отзиви за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За краен клиент, по-добро от ТВ на Вестител, в БГ не съм виждал. Говоря като качество. Най-гледаните програми вървят на 5+ мегабита стриим MPEG2.

Като цена - лелеее.... тия си мислят, че парите са като природният газ - никнат от земната кора.

Жалко, че тази готина и качествена услуга вероятно скоро няма да я има. Бъдещето на Вестител е много неясно, осбено след очакваните промени в доставката на природен газ.

Ако Вестител ти доставят услугата - ще си доволен, въпреки мудната поддръжка която мисля, че рядко ще ползваш.

Ако ти го доставя някой друг доставчик, надявай се да си близо до оптиката и доствачика ти да е отговорен, както и админа му да е много в час с тоя тип телевизия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телевизията им наистина е добра сравнена със останалите. Иначе е скъпа ... Относно интернета според мен са много зле , твърдя това като администратор на поне 3 различни доставчика в БГ. И на трите места проблемите са едни и същи. Често прецакват нещо при профилактиката си и после по 1 седмица се убеждаваме къде е проблема. Много слаба подръжка като цяло и най честия отговор който чуваме е проблема е само при вас и никой друг не се е оплаквал

---

I am here: http://tapatalk.com/map.php?r54o2f

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.