Jump to content

Споделете мнение за D-LINK DIR 615


DD-WRT

Recommended Posts

Имам по мрежата 3 мисля или 4 такива. За забиването до сега май не е забивал но като цяло според мен е по зле от TP-Link. Аз и други D-Link имам който се представят доста зле за съжаление. Явно рутерите не са им силна страна.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се колебаех между него и TP-LINK 841ND, защото D-LINK-а има recovery page. Кой от двата е по-добър. До колкото четох TP-LINK нямат recovery page

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D-link-овете при ползване с публични IP-та създаваха много проблеми. При маскирани адреси, не са изложени на всевъзможен трафик и се държат по-безпроблемно. Уайрлеса им е много по-слаб от на TP-link, пък са и по-скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с тенда-та? Щом търсиш друг рутер не е добре работата :)

Свърши в кофата, няма смисъл, дори и да се оправи пак ще има последствия върху нормалното функциониране на системата. Може ли информация за EMERGENCY ROOM PAGE на D_LINK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно ако при обноване на оригиналния фърмуер с по-нова версия пак на орифиналния и тока спре тази ли страница е решението ? Нещо като Dual BIOS, но несъвсем ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за него ? Как са държи ? Забива ли ? Как е обхвата ? Поздрави

От двата, които си постнал, този от дирбг е добро решение (поне първите му версии).

Имаме няколко такива при клиенти, не се сещам за забил такъв рутер, най-силната му страна е обхвата.

Един такъв рутер тествах сетнат на минимална мощност (12.5%), "зазидан" под доста тухли Итонг, на партера на масивна сграда - теста беше на 60-тина метра в странии и два етажа над него - сигнал около -80/-84 (не знам по-новите ревизии дали са орязани в някое отношение).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От двата, които си постнал, този от дирбг е добро решение (поне първите му версии).

Имаме няколко такива при клиенти, не се сещам за забил такъв рутер, най-силната му страна е обхвата.

Един такъв рутер тествах сетнат на минимална мощност (12.5%), "зазидан" под доста тухли Итонг, на партера на масивна сграда - теста беше на 60-тина метра в странии и два етажа над него - сигнал около -80/-84 (не знам по-новите ревизии дали са орязани в някое отношение).

Понеже ги гледам отскоро тези D-linkове ( дирбг, както ги наричаш ;) ). Се спирам на DIR615, Можеш ли да ми препоръчаш хардуерна версия. Кои са първите му версии ? Ще имам предвид мнението ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ги гледам отскоро тези D-linkове ( дирбг, както ги наричаш ;) ). Се спирам на DIR615, Можеш ли да ми препоръчаш хардуерна версия. Кои са първите му версии ? Ще имам предвид мнението ти :)

По-горе си дал два линка и питаш за разликите - в тази връзка ти писах за дир.бг.

Не съм пробвал различните ревизии за да препоръчам, при мен по памет мисля е ревизия "D" (за номера ще излъжа).

Не ми се е налагало да стигам до страницата за оправяне, но ето малко инфо за там :): http://forums.dlink....p?topic=10285.0

Редактирано от Networker

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.