Jump to content

Продавам Плазма ТОШИБА 32 инча чисто нова


Balthazar

Recommended Posts

Продавам Плазма ТОШИБА 32 инча чисто нова 2 години гаранция ползвана е около час закупена е на 28 декември 2011

Цена 500 лв

гр. Бургас

телефон: 0876993930

Пращам с Еконт

Причина: Взех си по голяма 3D шитня :)

http://www.azola.bg/toshiba-32el834g-%2832-%2881-cm%29-led-lcd-t%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%29__129464

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е плазма а си е ЛСД с лед подсветка. по добре коригирай заглавието, че плазмите нямат особенно реноме.

Редактирано от ефект

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата иска да я продаде възможно най-бързо и си мисли, че така ще стане :)...открил е дефекта на тошибата бързо... за 1 час. На мен ми трябваха няколко дена, но пък моята е 22" и не се забелязва ;).

Въпреки това е железен телевизор, аз от моята не се оплаквам, за парите си няма аналог!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, би ли споделил за какъв точно дефект става въпрос, защото и аз имам тошиба макар и доста по добра и не виждам дефект или не гледам където трябва ;). да се счита за ЪП !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за белеещи краища на екрана, при черен екран! Това всъщност е резултат от използваните по ефтини материали за изработката, предполагам. Силно казано е дефект. Просто е дразнещо, понякога. При другите скъпи модели това го няма.

Пак казвам, аз съм много доволен от Tv-то си 22AV733G, за парите си няма аналог на база възможностите които има. Купих си го преди година а цената му е паднала само с 35лв. от тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали знаете как се оправя поогъвате малко корпуса поразхлабват се болтовете и така. не че не са качествини материалита а корпуса е много тунак и при сглобката се притиска матрицата която мисля е самсунг. Аз си вземах самсунг 7-ма серия качих го на стената пуснах филма на тъмно и ужас веднага в магазина смена 2-ри 3-ти и накря взех 8-ма серия и си оправих проблема :)

  • Харесай 1

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не виждам проблем а тази я продавах защото ми беше излишна както казах взех си 3д както и да е Продадена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика в това, което казвате... Трябва да пробвам да поразвия някой болт, но все пак това ми го сподели консултант продавача, може би защото искаше да ми продаде друг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали знаете как се оправя поогъвате малко корпуса поразхлабват се болтовете и така. не че не са качествини материалита а корпуса е много тунак и при сглобката се притиска матрицата която мисля е самсунг. Аз си вземах самсунг 7-ма серия качих го на стената пуснах филма на тъмно и ужас веднага в магазина смена 2-ри 3-ти и накря взех 8-ма серия и си оправих проблема :)

Няма такава екстра купи си ЛЕД Дисплей и си го разглоби малко щото така работи по добре, даже ако му махнеш панела става 3Д и по як.

Нали знаете че с разхлабени болтове ако се прецака друг път ще ви признаят гаранцията така че препоръката ми е да не пипате.

Но си спомням че преди година един мой познат разправяше за клиент на един хотел руснак, бил си разглобил телевизора с един фазомер в хотелската стая -за да видел що не работи....... ;D:wacko:;D

Редактирано от syscom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по дефолт има включена автоматична корекция на контраста и яркостта. намери ги, спри ги.

Ти си LCD(CCFL) не си LED, така че не се отнася за теб :)

По-вероятно да се отнася за моя, но при мен го няма този дефект.

Редактирано от promind
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.